Zautomatyzuj swoją produkcję i wyprzedź konkurencję - z Duplo na targach RemaDays Warsaw 2024Poprzedni artykuł 

Duplo przygotowuje ciekawą prezentację na swoim stoisku podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Wydarzenie odbywać się będzie w dniach od 30 stycznia do 2 lutego br. w centrum Ptak Expo w Nadarzynie k. Warszawy.

Firma zaprezentuje tam m.in. po raz pierwszy na rynku polskim dwie nowe maszyny w swojej ofercie - falcerkę online do urządzenia Docucutter DC-618 oraz system broszurujący 700. Towarzyszyć im będą inne, znane i – jak podkreśla firma - cenione przez rynek rozwiązania do wykańczania wydruków cyfrowych i offsetowych. Wszystkie ww. maszyny będzie można zobaczyć podczas pracy „na żywo” na stoisku numer F4.18 w hali F. Urządzenia Duplo będą prezentowane także na stoiskach jej firm partnerskich (Amagraf i Canon), gdzie będzie można zobaczyć automatyzację produkcji - od impozycji, poprzez druk aż po finishing.

Nowe maszyny – nowe możliwości

Duplo Polska zaprezentuje dwie premierowe maszyny na rynku polskim: falcerkę online do urządzenia Docucutter DC-618 oraz system broszurujący 700. Gabriela Swat-Osiekowicz, dyrektor zarządzająca Duplo Polska, podkreśla: „Nasze maszyny to innowacyjne rozwiązania, zwiększające wydajność, szybkość w realizacji zleceń i umożliwiające tworzenie niezwykłych aplikacji. Chcesz, aby Twoja drukarnia szła z duchem czasu? Zapraszamy do nas podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Przygotowujemy tam dla naszych gości wyjątkowe pokazy i aplikacje”.

„Idzie nowe: grube i płaskie jak nigdy wcześniej”

Na nowej maszynie Duplo 700 firma Duplo będzie produkować grube katalogi (do 240 stron) z płaskim grzbietem. „Chcemy pokazać, że z tym modelem jest to nie tylko możliwe, ale również zapewniające wysoką jakość. Jak się okazuje, klienci poszukują tego rodzaju produktów, bo sprawiają one, że pakowanie staje się bardziej wydajne, co z kolei przynosi im oszczędności. Klienci końcowi natomiast również oczekują wyczerpujących treści w jak najbardziej efektywnej i zgrabnej formie. To wnosi wartość dodaną do standardowych produktów, a gruby i jednocześnie płaski katalog, kalendarz czy mała książka są tego najlepszym przykładem. „Idzie nowe: grube i płaskie jak nigdy” - jest hasłem z naszej kampanii, kiedy po raz pierwszy informowaliśmy rynek o tych urządzeniach i ich możliwościach, ale wciąż pozostaje aktualne bowiem takie produkty nie należą do powszechnych. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą produkcją realizowaną na targach” – mówi Gabriela Swat-Osiekowicz.

Duplo 700 to szybki system broszurujący, idealny – jak podkreśla firma - do dłuższych serii.700 zapewnia szerszy zakres zastosowań – od wspomnianych katalogów, poprzez kalendarze do licznych, innych produktów. Wykańcza do 5200 broszur na godzinę, co czyni go urządzeniem nie tylko oferującym nowe możliwości i wysoką jakość, ale także wydajnym. Ta maksymalizacja wydajności w tworzeniu broszur może przynieść użytkownikom oszczędności zarówno czasu jak i pieniędzy. Jest to możliwe dzięki w pełni zautomatyzowanym ustawieniom. Wykorzystanie oprogramowania PC Controller pozwala tu na skonfigurowanie zlecenia w mniej niż 60 sekund. Wystarczy wybrać lub wprowadzić niestandardowy rozmiar papieru, a maszyna automatycznie ustawi zszywanie, składanie i przycinanie. Pamięć urządzenia pozwala też zapisać w nim nieograniczoną liczbę zadań, by w razie potrzeby szybko móc je zrealizować.

Więcej na temat maszyny: https://www.duplopolska.pl/produkt/system-700/

Wielofunkcyjność z automatyzacją: falcerka online do Docucutter DC-618

Kolejną nowością będzie falcerka, która może pracować online ze znanymi i docenianymi przez rynek multifinisherami Duplo – DC 618 i DC-648. To modele przeznaczone do obsługi wydruków cyfrowych, krótkich serii i zmieniających się nakładów. Wraz z opcjami perforacji i bigowania wzdłużnego – jak zapewnia Duplo i co potwierdzają użytkownicy tych maszyn – oferują one funkcjonalność wielu urządzeń w jednym zintegrowanym systemie, czyniąc go wszechstronnym rozwiązaniem. Zapewniają one wydajną produkcję wizytówek, zaproszeń, winiet, ulotek, zawieszek, pocztówek, folderów, kuponów i innych akcydensów oraz możliwość realizacji tych produktów w znacznie krótszym czasie.

Nowa falcerka połączona ze wspomnianymi multifinisherami Duplo znacząco poszerza możliwości wykańczania, skracając czas potrzebny na wykonanie usługi, a także eliminując potrzebę posiadania dodatkowych urządzeń, co może stanowić oszczędności dla użytkowników. Ogranicza też liczbę osób potrzebnych przy procesach końcowych, bo wszystkie - łącznie ze składaniem – można wykonać w jednym przebiegu. Oprócz standardowych funkcji cięcia, bigowania i perforowania, można dzięki niej w pełni wykańczać różne aplikacje - kartki okolicznościowe, foldery i ulotki. Wszystko w jednym przebiegu, co redukuje nie tylko obsługę tych zleceń, ale także ilość błędów i odpadów. Podczas targów będzie ona prezentowana z automatycznym multifinisherem Duplo DC 618. Więcej na temat falcerki: Falcerka online DC-F100 – Duplo Polska

Automatyzacja na najwyższym poziomie

„Drukarnie wciąż poszukują urządzeń, które w jak największym stopniu zautomatyzują ich produkcję, ale jednocześnie uczynią ją bardziej ekonomiczną – mówi Gabriela Swat-Osiekowicz. – Mamy wiele do zaoferowania w tym zakresie. Dlatego warto zainspirować się na naszym stoisku rozwiązaniami Duplo - jeśli nie na teraz to na przyszłość”. Firma zaprezentuje kilka maszyn o dużym stopniu automatyzacji. To znane i docenione już przez rynek modele.

Będzie wśród nich stół tnący w formacie B2 - Duplo PFi. To – jak podaje firma Duplo - idealne rozwiązanie do produkcji personalizowanych opakowań, etykiet, różnego rodzaju kart, naklejek, puzzli, materiałów POS o nietypowych kształtach, a więc poszukiwanych obecnie przez klientów. Obsługuje podłoża takie jak karton, pianka, PCV, papiery foliowany, samoprzylepny i syntetyczny do 6 mm grubości. Goście odwiedzający stoisko Duplo będą mogli również zobaczyć bigówko-falcerkę Touchline CF-375. Jest ona przeznaczona do produkcji folderów, składanych ulotek, pocztówek, zaproszeń, okładek, teczek, plecków do kalendarzy i innych podobnych produktów.

Na stoisku pracować będzie także automatyczna bigówka - model DC-446 - przeznaczona do obsługi wydruków cyfrowych i zmiennych nakładów, co stanowi obecnie znaczącą większość produkcji drukarń, więc może stać się – jak podkreśla producent - odpowiedzią na potrzeby wielu z nich. Zdaniem dostawcy DC-446 jest niewielkim urządzeniem (charakteryzującym się wysokim poziomem dokładności i intuicyjną obsługą) o wielkich możliwościach, które może pozwolić drukarniom zaoszczędzić czas i pieniądze.

Duplo zaprezentuje także nową falcerkę DF-1300 L przeznaczoną do papierów offsetowych i kredowych. Podciśnieniowa technologia podawania papieru zapewnia tu – jak podaje producent - niezawodne podawanie arkuszy, co ma wpływ na ciągłość i bezpieczeństwo produkcji.

Na stoisku goście będą mogli zobaczyć również foliarko-złociarkę Miyacoh DC-30. To produkt innej japońskiej firmy znajdującej się w ofercie Duplo, który może nadać produktom niepowtarzalnego charakteru, wyróżniającego go spośród ofert rynkowych.

Inspirujące aplikacje

„Gotowy, ciekawy produkt wysokiej jakości budzi zawsze podziw i zainteresowanie – mówi Gabriela Swat. – Dlatego dla naszych gości przygotujemy ciekawe aplikacje, które będziemy realizować na naszym stoisku i które nasi goście będą mogli zabrać ze sobą. Mamy nadzieję, że będą one dla nich inspiracją, aby bliżej przyjrzeć się rozwiązaniom Duplo. Raz jeszcze zatem zapraszamy do odwiedzenia nas na targach RemaDays Warsaw 2024”.

Na podstawie informacji Poligraficznej Agencji Informacyjnej

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności