EPSON Polska i API.PL na targach REMA DAYS 2024Poprzedni artykuł 

API.PL razem z EPSON Polska zapraszają wszystkich działających w branży druku cyfrowego na stoisko F2.26 podczas targów REMA DAYS 2024, które odbędą się w dniach od 30 stycznia do 2 lutego 2024 roku w Ptak Warsaw Expo.

Podczas wydarzenia firma prezentować będzie innowacyjne rozwiązania z zakresu druku na tekstyliach, reklamowego druku wielkoformatowego, druku pigmentowego, druku etykiet, oraz technologii zdobienia w małym formacie.

Rozwiązania do druku na tekstyliach – do produkcji tkanin i dzianin oraz znakowania produktów gotowych

Odwiedzający stoisko F2.26 będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi urządzeniami, w tym drukarkami do tekstyliów, takimi jak Epson SureColor SC-F3000 oraz hybrydową drukarką Epson SureColor SC-F2200, umożliwiającą zarówno szybkie drukowanie DTG, jak i produkcję transferów DTF.

W obszarze druku na tekstyliach, EPSON Polska przedstawi również bezpośredni druk pigmentowy na bawełnie z Epson Monna Lisa™, oraz drukarkę do sublimacji Epson SC-F6400H, umożliwiającą druk w kolorach Orange i Violet, idealne dla produkcji modowej.

Rozwiązania do wielkoformatowego druku (LFP)- reklama, znakowanie, identyfikacja wizualna

W zakresie druku wielkoformatowego (LFP) firma zaprezentuje profesjonalne drukarki ekosolwentowe EPSON SC-S80610 z dodatkowym kolorem RED, drukarki do druku ekologicznymi atramentami EPSON SC-R5010, oraz ploter do druku UV EPSON SC-V7000 z możliwością lakierowania. Uzupełnieniem będzie również ploter tnący marki GRAPHTEC, gwarantujący precyzyjne cięcie podłoży po druku.

Małoformatowe technologie zdobienia – znakowanie tekstyliów, gadżetów reklamowych, personalizacji produktów

W kategorii małoformatowych technologii zdobienia, EPSON Polska przedstawi drukarki SC-F100 i SC-F500 do sublimacji tekstyliów i gadżetów, dedykowane do produkcji artykułów promocyjnych, personalizowanych prezentów oraz prac hobbystycznych.

Na stoisku będzie można porozmawiać z doradcami API.PL na temat różnych wyzwań pojawiających się w produkcjach tekstylnych, reklamowych, w zdobieniu produktów, o rozwiązaniach do druku dopasowanych do określonych produkcji oraz o możliwych ścieżkach rozwoju biznesu na bazie uzupełniania lub wdrażania nowych technologii.

Rozwiązania do druku kolorowych etykiet

W zakresie druku kolorowych etykiet, na stoisku pojawią się drukarki Epson ColorWorks C3500, C4000, C6500Ae i C7500G, oferujące szeroką gamę podłoży do zadruku, a także nadruk odporny na działanie wody, blaknięcie czy promienie UV.

Rozwiązania do druku pigmentowego

Dodatkowo, EPSON Polska zaprezentuje produkty do druku pigmentowego, takie jak Epson SureColor SC-P6500D, oraz Epson SureLab SL-D1000 i minilab SureLab SL-D500, idealne do produkcji komercyjnej, druku wysokiej jakości zdjęć - szybkiego tworzenia precyzyjnych, kolorowych i bezpiecznych wydruków.

Targi REMA DAYS 2024 to doskonała okazja do nawiązania rozmów na temat rozwoju biznesu opartego na sprawdzonych, wydajnych i precyzyjnych rozwiązaniach EPSON. Serdecznie zapraszamy na stoisko F2.26! Do zobaczenia na targach!

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności