Grafmasz na RemadaysPoprzedni artykuł 

W dniach 30.01-02.02.2024 Grafmasz weźmie udział w kolejnej edycji targów RemaDays w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy.

Zapraszamy na nasze stoisko nr 3.15 w hali F!

W tej edycji, oprócz produkowanych przez nas maszyn introligatorskich, pokażemy głównie rozwiązania dedykowane obróbce opakowań tekturowych, typu rigid box jak również etykiet samoprzylepnych.

Podczas tegorocznych targów Grafmasz zaprezentuje po raz pierwszy w Polsce ploter tnący Sinajet DF 0912MT o polu roboczym 90 x 120 cm, wyposażony w automatyczny podajnik materiału. Ploter wycina bez użycia wykrojników szereg materiałów o grubości nawet do 1cm. Wyposażony jest również standardowo w automatyczne poziomowanie ostrza względem stołu, kamerę CCD do wykrywania znaczników oraz odczyt kodów QR. Oprócz różnego typu materiału w arkuszach umożliwia również podanie materiału z roli. Urządzenie wyposażone będzie m.in. w bigowanie na serwomechanizmie, nóż aktywny oraz nóż oscylacyjny. Dostępne są również inne narzędzia.

Kolejną nowością targową będzie drukarka do opakowań BM300. Urządzenie zaprezentujemy w wersji z automatycznym podajnikiem, co pozwala na wydajny druk na powierzchniach absorbujących tusz takich jak np. opakowania tekturowe, torby papierowe itp. Drukarka zajmuje niewiele miejsca oraz pozwala, przy stosunkowo niskim początkowym inwestycji, na przeniesienie druku zlecanego na zewnątrz do własnej firmy. Niewielkie są również koszty samego druku.

Po raz pierwszy pokażemy również ploter rolkowy SF-350, rozwiązanie skrojone pod potrzeby wycinania naklejek samoprzylepnych, etykiet, przywieszek. Ploter wyposażony jest w automatyczny podajnik i kamerę CCD. Urządzenie na rynku, w tej klasie, wyróżnia głowica o prędkości przejazdu aż do 1200mm/s co oraz wysoka precyzja uzyskana dzięki zastosowaniu prowadnic liniowych. Na łatwe programowanie pozwala dotykowy panel sterowania.

Nie zabraknie również na naszym stoisku jednej z naszych najpopularniejszych maszyn w ostatnim czasie tj. plotera tnącego Sinajet DF 0604 MT , na którym wycinane będą okleiny pod rigid box-y, a także naklejki magnetyczne. Wykonać można na nim również rowkowanie tektury za pomocą narzędzia V-cut. Na ploterze wycinamy także niewielkie pudełka, które poddane zostaną również laminowaniu i złoceniu bezmatrycowemu. Te dwa ostatnie procesy wykonamy na laminatorze Matrix 370P najnowszej generacji, wyposażonemu w układ pneumatyczny produkowany w Anglii.

Pokażemy również kompletne rozwiązanie do produkcji pudełek typu rigid box, na które składają się: zawijarka oklein GC420 wraz ze sklejarką rogów pudełek. Do klejenia oklein przyciętych uprzednio na ploterze Sinajet wykorzystamy produkowany przez nas stół montażowy GC-480 PRO. Dzięki zastosowaniu tych urządzeń możliwa jest produkcja nisko lub średnio nakładowa, personalizowanych pudełek np. tych posiadających wieko i denko.

Nie zabraknie również dwóch typowo introligatorskich urządzeń, m.in. dawno nie widzianej na polskich targach krajarki hydraulicznej G73H produkowanej przez Grafmasz w Opatowie oraz automatycznej bigówki DCP 355.

Całość uzupełni jedna z najpopularniejszych naszych maszynw ostatnich dwóch latach–ponad 30 wdrożeń- automatyczny ploter tnący z roli VD 3350- na którym wycinane będą etykiety wydrukowane cyfrowo na maszynie Konica Minolta AccurioLabel.

Na podstawie informacji firmy Grafmasz

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności