DALIM SOFTWARE zaprezentuje na targach drupa 2024 produkty DALIM ES i DALIM TWISTPoprzedni artykuł 

DALIM SOFTWARE (www.dalim.com), wiodący dostawca rozwiązań programowych do tworzenia, produkcji i zarządzania treściami drukowanymi i cyfrowymi, zaprezentuje na targach drupa 2024 swoją platformę nowej generacji, składającą się z renomowanych produktów DALIM ES i DALIM TWIST , stoiska w halach 16/A40 i 7a/D01 demonstrują, w jaki sposób przedsiębiorstwa mogą usprawnić swoje operacje produkcyjne w celu zwiększenia wydajności i skalowalności.

Ponieważ zapotrzebowanie na treści w różnych formatach i kanałach stale rośnie, firmy stoją przed bezprecedensowymi wyzwaniami związanymi ze skalowaniem swojej działalności w celu zaspokojenia rosnących potrzeb. Wiele organizacji odkrywa, że istniejące, opracowane wewnętrznie rozwiązania i starsze systemy ograniczają ich zdolność do poszerzania oferty i efektywnego skalowania produkcji. Ta świadomość doprowadziła do krytycznej oceny ich inwestycji technologicznych, skupiając się na znalezieniu wszechstronnych, skalowalnych rozwiązań, które można łatwo zintegrować i na których można budować.

W tym zmieniającym się krajobrazie debata „kup vs. buduj” znalazła się w centrum uwagi, a możliwości integracji i konsolidacja platform stają się ważniejsze niż kiedykolwiek. Firmy dostrzegają potrzebę wysoce elastycznych rozwiązań, które oferują intuicyjną obsługę i zaawansowane możliwości automatyzacji, co pozwala im skoncentrować się na podstawowej ofercie biznesowej, jednocześnie rozszerzając swoje możliwości. DALIM ES i DALIM TWIST bezpośrednio mierzą się z tymi wyzwaniami, zapewniając wynalezioną na nowo platformę do produkcji cyklu życia treści z nieograniczoną skalowalnością, umożliwiając firmom sprostanie wymaganiom rewolucji cyfrowej zarówno w druku, jak i w Internecie.

Nowe oprogramowanie jest zbudowane na unikalnej platformie obejmującej to, co DALIM SOFTWARE nazywa przyszłościową architekturą MACH:

  • Mikrousługi: elastyczność i zoptymalizowana skalowalność w górę i w dół
  • Najpierw API: umożliwia bezproblemową integrację dowolnego komponentu platformy z istniejącymi systemami
  • Natywny w chmurze: dostęp 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu z dowolnego miejsca, ze sprawdzonymi zabezpieczeniami i inteligentnym automatycznym skalowaniem, bez zarządzania złożoną infrastrukturą IT
  • Headless: dla zaawansowanych użytkowników, którzy mogą tworzyć własne, dostosowane do potrzeb aplikacje i UX/UI

Podczas gdy pojawiają się nowe aplikacje i typy urządzeń do drukowania, a starsze systemy druku konsolidują się, świat produkcji poligraficznej szybko ewoluuje. Rozwiązania w zakresie przepływu pracy muszą teraz nadążać za postępem sprzętowym, co stanowi odwrócenie poprzedniego wyzwania. Wykorzystując platformę MACH, platforma DALIM SOFTWARE może obsłużyć dowolną ilość danych, zachowując jednocześnie wysoką jakość wyników, zapewniając wydajność procesów i optymalizując zasoby w szybszy, lepszy i inteligentniejszy sposób. Platforma została zaprojektowana tak, aby sprostać wymaganiom nowej generacji przeszkód produkcyjnych, wspierając firmy w ich dążeniu do przewagi w stale zmieniającym się krajobrazie.

„Dostawcy usług poligraficznych, agencje i marki stoją przed codziennymi wyzwaniami związanymi z dużymi nakładami i zróżnicowanymi wymaganiami dotyczącymi treści. Rozproszone zespoły i klienci wymagają rozwiązań umożliwiających pracę z dowolnego miejsca. Platforma DALIM SOFTWARE koncentruje się na rozwiązywaniu wszelkich wyzwań, obecnych i przyszłych” – stwierdza Tim D'Elia , Dyrektor ds. Strategii Produktu. „Nasza konfigurowalna, skalowalna technologia automatyzuje i usprawnia zadania, umożliwiając zespołom skupienie się na swoich mocnych stronach, a przepływ pracy zapewnia media wolne od błędów. DALIM ES i DALIM TWIST, współpracujące na naszej platformie nowej generacji, można zastosować w dowolnym procesie, poprawiając wydajność operacyjną wydajność, umożliwia skalowanie i zapewnia najwyższą jakość.”

DALIM ES: kompletne, kompleksowe rozwiązanie dla niemal wszystkich wyzwań związanych z drukiem i produkcją online.

DALIM ES zapewnia kompleksowe rozwiązanie do automatyzacji i zarządzania całym cyklem życia treści, od tworzenia i współpracy po optymalizację i dystrybucję, w różnych branżach produkcji treści. Posiada również najbardziej wszechstronne narzędzie do przeglądania oparte na przeglądarce, z przeglądarką wiernie oddającą kolory, narzędziami do szczegółowej analizy, porównywaniem wersji, adnotacjami i przepływem pracy zatwierdzania, które usprawniają procesy, zmniejszają koszty i poprawiają jakość. Nowy, niskokodowy edytor aplikacji DALIM ES umożliwia zaawansowanym użytkownikom rozbudowę systemu, tworzenie niestandardowych rozwiązań odpowiadających konkretnym potrzebom, doświadczeniom klientów lub pojawiającym się wyzwaniom rynkowym. Upraszcza zarządzanie wieloma markami, typami treści i kanałami, zapewniając adaptacyjną scentralizowaną platformę, usprawnione przepływy pracy i zautomatyzowane procesy. W ten sposób DALIM ES oszczędza czas i zmniejsza wysiłek ręczny, skracając czas wprowadzenia produktu na rynek, umożliwiając zespołom skupienie się na zadaniach o większej wartości.

DALIM TWIST: Automatyzacja produkcji dla praktycznie każdego wydruku lub wydruku online

Od dziesięcioleci DALIM TWIST pomaga szerokiemu gronu użytkowników zautomatyzować czasochłonne procesy przygotowania do druku, od analizy wstępnej, przez końcowe przygotowanie plików do druku, aż do dowolnego nośnika drukowanego lub online, eliminując ręczne błędy w tym procesie. Nowa generacja DALIM TWIST o nowoczesnej architekturze pomoże organizacjom zwiększyć skalę działalności, aby sprostać wyzwaniom związanym z najwyższą wydajnością, lub zmniejszyć, aby pomóc w osiągnięciu celów zrównoważonego rozwoju. DALIM TWIST można zintegrować z szeroką gamą sprzętu i oprogramowania, w tym z istniejącymi systemami i urządzeniami druku cyfrowego. Ponadto TWIST DRIVE, narzędzie oparte na interfejsie API, które z łatwością dopasowuje się do istniejących procesów produkcyjnych, może pomóc w skalowaniu i przetwarzaniu niezawodnych kontroli jakości i poprawek nawet milionów stron PDF dziennie.

„Od czasu wprowadzenia DALIM TWIST jako pierwszego narzędzia do tworzenia interfejsów graficznych na targach drupa w 1995 r., DALIM SOFTWARE konsekwentnie skupiało się na tworzeniu wysoce konfigurowalnego oprogramowania, które dostosowuje się do każdej potrzeby i sytuacji, umożliwiając firmom dostosowywanie rozwiązań do ich unikalnych wymagań. W pewnym sensie byliśmy umożliwianie ludziom szkolenia maszyn, aby pomagały im w wykonywaniu zadań na długo przed rewolucją sztucznej inteligencji, którą obserwujemy dzisiaj. Wierzymy, że stajemy się bohaterami naszych bezpośrednich klientów, dostarczając im narzędzia umożliwiające łatwe tworzenie zautomatyzowanych rozwiązań dla złożonych wyzwań. Dlatego DALIM SOFTWARE jest dumny mieć tak wiele długotrwałych relacji z klientami” – wyjaśnia Carol Werlé, dyrektor generalny DALIM SOFTWARE. „DALIM SOFTWARE kontynuuje swoją innowacyjną i wielokrotnie nagradzaną misję pomagania firmom w osiąganiu maksymalnej produktywności sprzętu i zespołów poprzez skalowalne, zautomatyzowane systemy przepływu pracy w produkcji. Upraszczamy proces, oferując jedną adaptowalną platformę z wieloma rozwiązaniami do zarządzania dowolnym formatem cyfrowym i generowania wysokiej -wysokiej jakości produkty dla kanałów online i offline (drukowane). Obecni na drupie od 1990 roku, nasze korzenie sięgają druku. Na targach drupa 2024 z niecierpliwością czekamy na zaprezentowanie naszego nowego, ekscytującego podejścia do tworzenia rozwiązań dla firm poszukujących rozwiązań przyszłościowych. zaprojektowane tak, aby przetrwać i utrzymać ograniczenia produkcyjne w stale zmieniającym się świecie mediów”.

Aby umówić się na konkretną wizytę lub demonstrację na drupie i zobaczyć, jak platforma DALIM obsługuje zasoby online, współpracę i automatyzację produkcji treści dla drukarzy, firm opakowaniowych, wydawców, marek wielokanałowych, agencji marketingowych i nie tylko, odwiedź drupa.dalim.com.

Na podstawie informacji firmy DALIM SOFTWARE GmbH

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności