Przedstawiamy Scodix AI: pierwsze rozwiązanie AI automatyzujące kreatywność projektowaniaPoprzedni artykuł 

Scodix wykorzystał własną technologię sztucznej inteligencji, aby stworzyć „futurystów” na drupę 2024 – tętniący życiem zespół postaci, który ma przyciągnąć uwagę uczestników wystawy.
Scodix wykorzystał własną technologię sztucznej inteligencji, aby stworzyć „futurystów” na drupę 2024 – tętniący życiem zespół postaci, który ma przyciągnąć uwagę uczestników wystawy.

Podczas pierwszej prezentacji produktów Scodix na targach drupa 2024 wiodący dostawca rozwiązań w zakresie cyfrowego zdobienia ogłasza dziś wprowadzenie na rynek pierwszego narzędzia AI, Scodix AI. Wykorzystując powszechną popularność pras Scodix, technologia sztucznej inteligencji wykorzystuje wnioski z ogromnych baz danych stron udoskonalonych przez Scodix, aby zautomatyzować proces projektowania ozdób.

W miarę wprowadzania sztucznej inteligencji do wszystkich aspektów drukowania, Scodix zaspokaja rosnące zapotrzebowanie na narzędzia automatyzacji wśród dostawców usług poligraficznych i projektantów oraz wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby pomóc markom przyciągnąć uwagę na zatłoczonym rynku.

Zautomatyzowany proces projektowania ozdób w Scodix AI analizuje projekty przed zasugerowaniem inteligentnych wyborów projektowych,dzięki czemu nawet niedoświadczeni projektanci mają możliwość upiększenia i uwydatnienia swojego druku. Scodix AI może być używany z Scodix Sense i Scodix Foil, umożliwiając użytkownikom osiągnięcie najbardziej skomplikowanych rezultatów z błyszczącymi i wytłoczonymi teksturami lub wytwarzanie spersonalizowanych, powlekanych folią produktów.

Dzięki procesowi algorytmu Scodix AI odbywającego się w bezpiecznej chmurze, technologia jest kompatybilna z dowolnym interfejsem internetowym i bezproblemowo integruje się z usługami Web-to-Print i witrynami sklepów internetowych.

„W Scodix jesteśmy dumni z przesuwania granic innowacji. Branża poligraficzna jest o krok od wykorzystania sztucznej inteligencji, a wykorzystując technologię ozdób, zapewniamy naszym klientom więcej możliwości biznesowych” – stwierdza Eli Grinberg, dyrektor generalny i współzałożyciel Scodix, dodając: „Kreatywność ze Scodix poprowadzi to rewolucja, dająca nawet użytkownikom z wyzwaniami twórczymi możliwość tworzenia najpiękniejszych projektów.”

Scodix zaprezentuje swoją nową technologię AI na targach drupa 2024 na stoisku E11 w hali 5 w dniach od 28 maja do 7 czerwca.

Na podstawie informacji firmy Scodix

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności