hubergroup i manroland Goss jednoczą się na rzecz innowacji w zakresie zrównoważonych opakowańPoprzedni artykuł 

hubergroup, światowy specjalista w dziedzinie farb drukarskich i chemikaliów, nawiązał strategiczną współpracę z manroland Goss web systems, wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie druku offsetowego zwojowego. Partnerstwo stanowi znaczący kamień milowy w dążeniu do zrównoważonych rozwiązań w zakresie opakowań, ponieważ łączy rozległą wiedzę i doświadczenie hubergroup z najnowocześniejszą technologią druku offsetowego zwojowego oferowaną przez systemy manroland Goss web.

Dwóch liderów branży, hubergroup i manroland Goss web systemy, wyruszyło w ekscytującą podróż współpracy, aby wprowadzać innowacje w zakresie zrównoważonych opakowań. To dynamiczne partnerstwo łączy wiedzę specjalistyczną różnych firm, wspierając innowacyjność i kreatywność, aby sprostać palącej potrzebie zrównoważonych rozwiązań w zakresie opakowań. Łącząc swoją wiedzę i zasoby, hubergroup i manroland Goss angażują się w kształtowanie przyszłości opakowań, aktywnie poszukując partnerów o podobnych poglądach, w tym właścicieli marek, producentów i pakowaczy, aby dołączyli do nich w tej transformacyjnej podróży.

W ramach uruchomienia partnerstwa powołano zespoły projektowe składające się z ekspertów obu organizacji. Podczas pierwszych warsztatów zespoły te zdefiniowały ramy współpracy i wyznaczyły cele. Podczas niedawnej burzy mózgów zrodziły się kreatywne pomysły dotyczące opakowań przyszłości: zrównoważonych i kolorowych.

„U podstaw naszego partnerstwa i pracy zespołowej leży połączenie zabawy, produktywności i kreatywności – a wszystko to ma na celu zrewolucjonizowanie opakowań” – powiedział Thomas Polster, globalny menedżer ds. kluczowych klientów i menedżer ds. globalnego rozwoju biznesu, właściciel marki w hubergroup. „Zdecydowanie jesteśmy uważają, że wspólne działanie jest kluczem do rozwiązania problemu odpadów i ochrony zasobów. Zjednoczmy się, aby wywrzeć znaczący wpływ.”

„Połączeni naszym zaangażowaniem w kształtowanie bardziej zrównoważonej przyszłości opakowań, nasze inspirujące partnerstwo wzmacnia naszą wiarę w siłę współpracy w całym łańcuchu wartości, aby uwolnić pełny potencjał zrównoważonego rozwoju” – dodała Anna Asam, kierownik projektu i Frank Kreisel, starszy sprzedawca i dyrektor ds. sprzedaży Service Manager Europe w manroland Goss „Łącząc siły, możemy pokonać największe wyzwania stojące przed branżą poligraficzną w przyszłości”.

Wynik tej współpracy zapowiada ekscytujące rozwiązania, które zostaną zaprezentowane na targach drupa 2024 i drupa Touchpoint Packaging. Jako wiodące na świecie targi technologii druku, drupa oznacza inspirację, innowację, najwyższej klasy transfer wiedzy i rozbudowany networking. W 2024 r. targi skupią się na zrównoważonym rozwoju, ponieważ niemieckie stowarzyszenie przemysłowe VDMA Printing and Paper Technology oraz drupa zapraszają do dyskusji na temat przyszłości. hubergroup będzie stale reprezentowana na targach drupa Touchpoint Packaging w hali 3 / B31.

Na podstawie informacji firmy hubergroup Print Solutions

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności