Andretti INDYCAR w dalszym ciągu będzie korzystać z HP Latex 800W w sezonie 2024Poprzedni artykuł 

Andretti INDYCAR, zespół wyścigowy klasy mistrzowskiej, używa drukarki HP Latex o mocy 800 W do oklejania zgłoszeń do programu NTT INDYCAR SERIES 2024. Firma Andretti z siedzibą w Indianapolis posiada dwie drukarki HP Latex, a długoletnia współpraca między firmami zaowocowała przygotowaniem i oklejeniem ponad 100 samochodów wyścigowych w ciągu ostatniej dekady.

Współpraca pomiędzy Andretti INDYCAR i HP zrodziła się z potrzeby spełnienia przez zespół wymagań związanych z szybkimi skrętami podczas oklejania samochodu wyścigowego, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższego poziomu jakości. Dzięki drukarkom HP Latex o mocy 700 W i 800 W firma Andretti INDYCAR może szybko drukować ekologiczne folie samochodowe w żywych kolorach, w tym w kolorze białym, o wysokiej jakości.

„Mamy więcej zespołów, samochodów i wolumenu działań niż kiedykolwiek wcześniej” – powiedział Jeff Childers, dyrektor kreatywny w Andretti Global. „Współpraca z HP umożliwiła nam osiągnięcie wymaganej wydajności wymaganej w branży wyścigowej przy prędkościach, które w innym przypadku byłyby nieosiągalne. Drukarki HP Latex zapewniają, że każda wyprodukowana przez nas folia jest tak przyjazna dla środowiska, jak to tylko możliwe, a jednocześnie wyświetla pełną gamę kolorów”.

Wydajność i wysoka jakość wydruków mają kluczowe znaczenie dla sukcesu INDYCAR firmy Andretti, a ten projekt jest doskonałym przykładem tego, jak drukarki HP Latex mogą tworzyć wysokiej jakości ekologiczne folie samochodowe bez niebezpiecznych substancji zanieczyszczających powietrze wytwarzanych w procesie drukowania.

Jak to ujął Jeff Childers, „niezawodność drukarek HP zapewnia nam elastyczność, jakiej oczekują partnerzy. Mając drukarzy w domu, możemy szybko zmieniać barwy z jednego wyścigu na drugi. Jeśli partner promuje jedną markę na jednym rynku, a drugą na kolejnym, polegamy na drukarkach HP, które zapewniają szybką realizację potrzeb”.

Samochody Andretti i HP gotowe do wyścigu!

Honda Gainbridge nr 26, jeden ze zgłoszeń Andrettiego INDYCAR, była prezentowana w Dscoop Indianapolis w dniach 24–27 marca.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak Andretti INDYCAR rywalizuje, następnym wyścigiem do obejrzenia będzie Grand Prix Acura w Long Beach rozgrywane w dniach 19–21 kwietnia, a następnie Indy Grand Prix stanu Alabama w Barber Motorsports Park w dniach 26–28 kwietnia. Potem w maju na Indianapolis Motor Speedway na Grand Prix Sonsio i 108. Indianapolis 500!

Na podstawie informacji HP Inc.
Źródło zdjęcia: Ignite Media/Andretti Global

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności