Ball & Doggett nawiązuje strategiczne partnerstwo z Kornit Digital w AustraliiPoprzedni artykuł 

Kornit Digital LTD. (NASDAQ: KRNT) („Kornit” lub „Firma”), światowy lider w zakresie zrównoważonych, cyfrowych technologii produkcji odzieży i tekstyliów na żądanie, ogłosiła dzisiaj przełomowe partnerstwo z firmą Ball & Doggett – głównym australijskim dystrybutorem materiałów do druku, materiały eksploatacyjne do pras i sprzęt poligraficzny. Ta współpraca stanowi kamień milowy w branży poligraficznej i może na nowo zdefiniować możliwości drukowania na żądanie dla firm na całym rynku australijskim.

Dostrzegając rosnące zapotrzebowanie na wydajne rozwiązania w zakresie druku wysokiej jakości, firma Ball & Doggett nawiązała strategiczną współpracę z Kornit, aby zaoferować kompleksowy pakiet usług druku cyfrowego bezpośrednio na odzież i z roli na rolę oraz realizacji zamówień. Wykorzystując najnowocześniejszą technologię Kornit Digital oraz rozległą sieć dystrybucji i wiedzę specjalistyczną Ball & Doggett, to partnerstwo umożliwi firmom usprawnienie operacji drukowania, skrócenie czasu realizacji i odblokowanie nowych możliwości rozwoju.

„Dzięki zaangażowaniu w zrównoważony rozwój i innowacyjność, rozwiązania Kornit Digital przeznaczone bezpośrednio do odzieży zostały opracowane, aby pomóc producentom i wykonawcom w odkrywaniu najwyższych wymagań produkcyjnych dzisiejszego rynku zorientowanego na konsumenta. Naszym celem pozostaje zapewnienie obecnym użytkownikom Kornit Digital wyjątkowej obsługi w całym okresie przejściowym. najwyższym priorytetem” – zauważył Rob Brussolo, dyrektor generalny Sign Display & Digital w Ball & Doggett.

„Dzisiejsze ogłoszenie jest dla nas znaczącym kamieniem milowym i jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością połączenia sił z liderem branży Ball & Doggett – wprowadzaniem innowacji i redefiniowaniem przyszłości cyfrowych tekstyliów na żądanie na rynku australijskim” – powiedział Tomer Artzi, prezes i dyrektor ds. Dyrektor zarządzający Kornit Digital Asia Pacific. „Łącząc naszą niezrównaną wiedzę specjalistyczną i rozległe zasoby, naszym celem jest umożliwienie firmom każdej wielkości prosperowania w erze cyfrowej, oferując niezrównaną elastyczność, szybkość i jakość operacji drukowania na żądanie”.

Dzięki temu strategicznemu partnerstwu firma Ball & Doggett potwierdza swoje zaangażowanie w dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań i niezrównanej wartości swoim klientom w Australii i poza nią. Ball & Doggett wraz z Kornit Digital nie może się doczekać kształtowania przyszłości druku cyfrowego i usług realizacji zamówień, rewolucjonizując sposób, w jaki firmy wcielają swoje pomysły w życie.

Na podstawie informacji firmy Kornit Digital

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności