ProVantage firmy Mondi SmartKraft zapewnia spokój ducha przy podejmowaniu decyzji dotyczących pakowaniaPoprzedni artykuł 

W codziennym wirze biznesu osiągnięcie równowagi może być naprawdę satysfakcjonujące. Zespół Mondi Containerboard rozpoczyna dziś kampanię, która ma pomóc klientom osiągnąć właśnie ten cel. Przedstawiamy ProVantage SmartKraft Brown and White — oferując harmonijne rozwiązanie w zakresie opakowań, które zapewnia spokój ducha. Żadnych więcej kompromisów; te dwa gatunki papieru do tektury falistej zapewniają idealną równowagę pomiędzy trwałością, wytrzymałością i drukowalnością, zapewniając spokój niezbędny przy podejmowaniu decyzji o pakowaniu.

Papiery są wykonane w 100% ze świeżych włókien na wierzchu i w 100% z włókien pochodzących z recyklingu pod spodem (rozwiązanie dwuwarstwowe), co czyni je idealnym połączeniem trwałości, wytrzymałości, opłacalności i możliwości drukowania. Podobnie jak wszystkie papiery Mondi Containerboard, w 100% nadają się do recyklingu i są wykonane w 100% z surowców pochodzących z odpowiedzialnych źródeł.

ProVantage Gatunki SmartKraft łączą w sobie włókna świeże i pochodzące z recyklingu i są dostępne zarówno w wersji brązowej, jak i białej, co ma na celu zminimalizowanie wpływu na środowisko przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakości i wytrzymałości. Te gatunki papieru opakowaniowego idealnie odpowiadają potrzebom handlu elektronicznego, handlu detalicznego i opakowań towarów szybko zbywalnych, dzięki wykorzystaniu surowców pozyskiwanych w sposób odpowiedzialny.

„Moment kampanii nie mógł być lepszy, ponieważ obecnie realizujemy modernizację fabryki tektury opakowaniowej Mondi Świecie w Polsce o wartości 95 milionów euro, aby jeszcze efektywniej służyć klientom dzięki skróconym terminom realizacji i dodatkowym opcjom gramatury. Nasi klienci potrzebują wydajnych, zrównoważonych rozwiązań w zakresie papieru i opakowań, a my możemy je zaoferować dzięki naszej rozszerzonej ofercie papierów do tektury falistej ProVantage ” – mówi Gijs Huisman, dyrektor sprzedaży Mondi Containerboard.

Na podstawie informacji firmy Mondi Corrugated Packaging

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności