Produkty marki ActiveJet i Actis otrzymały certyfikat zgodności T nadany przez TÜV RheinlandPoprzedni artykuł 

Spółka ACTION S.A. otrzymała licencję dla oferowanych pod własną marką alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do drukarek, a także innych urządzeń drukujących i kopiujących. Instytucją, która przyznała ten prestiżowy certyfikat jest TÜV Rheinland Polska - lider na rynku usług certyfikacyjnych i badawczych w Polsce. Spółka jest częścią międzynarodowego koncernu TÜV Rheinland Group.

- Ogromna konkurencja na rynku zamienników wymaga stałej dbałości o jakość produktów. Certyfikat T (z ang. product tested) wydany przez niezależną instytucję jest obiektywnym potwierdzeniem dla naszych klientów, że mają do czynienia z produktami najwyższej klasy, których jakość
i bezpieczeństwo wytwarzania spełniają unijne standardy. Jest to szczególnie ważne w kontekście ukazujących się na rynku subiektywnych informacji i porównań na temat wydajności i jakości, które mogą wprowadzić klientów w błąd –
mówi Rafał Ornowski, Dyrektor Marki ActiveJet w ACTION S.A.

Podstawą do udzielenia certyfikatu T jest spełnienie międzynarodowych standardów: ISO/IEC 19798:2007, ISO/IEC 19752:2004, ISO/IEC 24711 oraz ISO/IEC 24712. Kompleksową zgodność uzyskały kartridże oraz tonery kolorowe i monochromatyczne marki ActiveJet i Actis – różne modele. Analizie poddawane są liczne parametry produktu. Tylko niezawodne, wydajne i ekologiczne materiały mają szansę przejść surowe, międzynarodowe testy. Licencja udzielana jest na okres pięciu lat.

TÜV Rheinland Polska jest liderem na rynku usług certyfikacyjnych i badawczych w Polsce oraz częścią międzynarodowego koncernu TÜV Rheinland Group, wiodącego dostawcy usług dla przemysłu na świecie. Firma specjalizuje się w certyfikacji wyrobów, technologii, systemów zarządzania i personelu.

Na podstawie informacji firmy ACTION S.A.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności