Oficjalnie otwarty nowy magazyn Atrium w PoznaniuPoprzedni artykuł 

Oficjalnie otwarty nowy magazyn Atrium w Poznaniu
Oficjalnie otwarty nowy magazyn Atrium w Poznaniu
Kilkudziesięciu gości uczestniczyło 30 czerwca w kolejnym w tym roku otwarciu nowej siedziby i magazynu firmy Atrium, tym razem w Poznaniu. Firma intensywnie rozbudowuje możliwości logistyczne, co wpłynie na jeszcze lepszą i szybszą obsługę klientów w regionie jak i całym kraju.

Atrium Centrum Ploterowe podczas oficjalnego otwarcia nowej siedziby w Poznaniu, które odbyło się 30 czerwca tego roku, gościło kilkudziesięciu gości, głównie przedstawicieli wielkopolskich firm branży reklamowej. Organizatorzy w ramach dnia otwartego zaprezentowali profesjonalny pokaz aplikacji samochodowych. Można było zapoznać się z najpopularniejszymi ploterami tnącymi, eko i mild solwentowymi marki Mutoh oraz rolowym ploterem UV – Mutoh Zephyr. Można było zapoznać się z szeroką ofertą materiałów rodzimej produkcji Ikonos. Poznański oddział Atrium mieści się w Przeźmierowie na ulicy Kościelnej 3.

Atrium stale powiększa możliwości magazynowe i logistyczne w całym kraju. Niedawno, firma przeprowadziła się do większej siedziby podwarszawskim Sękocinie Starym. Od niedawna klienci mogą już korzystać z większych magazynów w Małopolsce, Wielkopolsce i na Pomorzu.

Latem 2011 roku, Atrium otworzy drugi magazyn wysokiego składowania w Opolu. Inwestycja w powierzchnie magazynowe ma na celu jeszcze lepszą obsługę klienta poprzez oferowanie szerszego asortymentu oraz krótszych czasów dostaw.

O firmie Atrium Centrum Ploterowe

Opolska firma przez 17 lat wyrosła na czołowego dostawcę maszyn i materiałów do druku wielkoformatowego. Atrium od początku było związane z japońsko-belgijskim producentem ploterów - firmą Mutoh, której od 16 lat jest wyłącznym dystrybutorem. Jest również dystrybutorem: ploterów UV firmy Durst, ploterów DGI, frezarek Mecanumeric, oraz laminarek Kala i RSC. Ma za sobą już klika tysięcy instalacji, co świadczy o dużym doświadczeniu.

Drugą bardzo ważną częścią działalności jest produkcja i dystrybucja materiałów do druku wielkoformatowego. Są to m.in. atramenty, banery, folie, siatki, papiery, laminaty, itd. Przeszkoleni doradcy służą wszelką pomocą w zakresie tworzenia i doboru profili kolorystycznych.

Serwis ploterów firmy Atrium Centrum Ploterowe jako jedyny w Polsce posiada certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008. Jest to też jedyny autoryzowany serwis ploterów Mutoh i Durst w Polsce. Wszystkie naprawy są realizowane przez certyfikowanych, doświadczonych serwisantów, zgodnie z procedurami producentów ploterów. Klienci w razie problemów mogą liczyć także na wsparcie telefoniczne. Serwis ploterów Atrium cechuje się dobrze wyposażonym magazynem oryginalnych i alternatywnych części zamiennych do ploterów różnych producentów.

W siedzibie firmy w Opolu produkowane są wysokiej jakości powlekane media do druku solwentowego, które przeznaczone są do profesjonalnych systemów wystawienniczych, POS, standów, pop-upów, roll-upów, lightboxów, itd. Dwa z produkowanych materiałów - Ikonos Smart oraz folia samoprzylepna Ikonos Profiflex Pro zdobyły Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Innymi ważnymi nagrodami są “Diamenty” magazynu Forbes, certyfikat “Przejrzysta firma” Dun & Bradstreet oraz “Gazele Biznesu” przyznawane przez Puls Biznesu i Coface. Tytuły te potwierdzają fakt spełnienia przez Atrium bardzo rygorystycznych kryteriów takich jak: dobre wyniki finansowe, solidność, uczciwość w biznesie oraz profesjonalizm. Potwierdzeniem wysokich standardów jest wdrożony w Atrium system zarządzania jakością ISO 9001:2008.

www.atrium.com.pl

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności