Dni Otwarte firmy Digital SystemPoprzedni artykuł 

Po raz kolejny już firma Digital System zaprasza na Dni Otwarte, które tym razem odbywać się będą w dniach 23-24 sierpnia br. w Krakowie, w Hotelu Swing (przy ul. Dobrego Pasterza 124). Będą im towarzyszyć pokazy technologii z zakresu druku laserowego, introligatorni oraz oprogramowania wraz z ich praktycznym zastosowaniem. Firma zaprezentuje rozwiązania wiodących producentów, jakie znajdują się w jej ofercie. Podczas Dni Otwartych firmy Digital System, premierowy pokaz na południu Polski - po premierze podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Poznańskich - będą miały urządzenia do obróbki introligatorskiej firmy Morgana.

Odwiedzający imprezę będą mogli zobaczyć oraz przetestować, a także uzyskać szereg informacji na temat urządzeń firmy Xerox (wśród nich prezentowany będzie model Xerox Digital Color Press 700, gwarantujący druk w rozdzielczości 2400x2400dpi wraz z narzędziami kolorystycznymi), a także rozwiązań do introligatorni firm Morgana, Grafmasz i Fastbind (ta ostatnia oferuje m.in. narzędzia do montażu fotozeszytów, fotoksiążek, fotoalbumów).

W programie organizowanej przez Digital System imprezy znajdą się również indywidualne prezentacje zyskownych zastosowań, stanowiących inspirację dla firm działających w branży poligrafii, reklamy i fotografii. Wśród nich prezentowane będą oprogramowania: Web-to Print, M photo (oprogramowanie do pozyskiwania zleceń oraz składu projektu) i wiele innych, które mogą podnoszą konkurencyjność na trudnym rynku zleceń.

Pakietowi indywidualnych prezentacji towarzyszyć będzie kalkulacja zyskowności technologii i propozycja dogodnego dla danej firmy finansowania.

Wśród prezentowanych rozwiązań znajdzie się także Xerox Color Qube, które radykalnie obniża koszty druku i kopiowania w biurze. Jego zastosowanie zrównuje kosztu drukowania dokumentu czarno-białego z kolorem o niskim nasyceniu. Dodatkowo charakteryzuje się ono niezwykłą szybkością druku, kopiowania i skanowania. Zapewnia także użytkownikom dużą redukcję odpadów i mniejsze zużycie materiałów eksploatacyjnych.

Wszystkie prezentowane przez nas podczas Dni Otwartych rozwiązania, umożliwiające tworzenie zaawansowanych aplikacji, przyspieszające produkcję, podnoszące jej jakość i pozwalające firmom na szereg oszczędności są doskonałą alternatywą dla przedsiębiorstw poszukujących rozwiązań, które pomogą im wyróżnić się na konkurencyjnym rynku zleceń. Firma Digital System jest zawsze do ich dyspozycji, a Dni Otwarte są doskonałą okazją, by móc bezpośrednio porozmawiać na ten temat z dedykowanymi doradcami. Dlatego już dziś wszystkich serdecznie zapraszam do odwiedzenia nas podczas Dni Otwartych – mówi Piotr Synowiec, dyrektor handlowy w firmie Digital System.

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej: www.digitalsystem.pl/ dniotwarte/

Na podstawie informacji PAI PrintinPoland.com

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności