Wrześniowe szkolenia serwisowe w AtriumPoprzedni artykuł 

Wrześniowe szkolenia serwisowe w Atrium
Wrześniowe szkolenia serwisowe w Atrium
Sam serwisuj i dbaj o ploter” - pod takim hasłem 8 września 2011 odbędą się po raz kolejny warsztaty serwisowe poszerzone o zaawansowaną obsługę ploterów Mutoh ValueJet, Spitfire i Blizzard.

Szkolenia, które odbędą się pod okiem certyfikowanych serwisantów ploterów firmy Mutoh obejmować będą eko-solwentowe plotery serii ValueJet oraz mild-solwentowe plotery Spitfire i Blizzard. Celem warsztatów będzie zaznajomienie operatorów maszyn z podstawowymi zagadnieniami serwisowymi, które można zrealizować bez potrzeby wzywania serwisu - taka, wiedza przynosi wiele korzyści drukarni, czasowych i finansowych.

Warsztaty maja na celu poszerzyć wiedzę operatora o diagnozowanie usterek w ploterze. W ramach szkoleń uczestnicy nabywają wiedzę odnośnie kalibracji plotera a także wymiany elementów eksploatacyjnych takich jak filtry, stacje, głowice.

Serwis ploterów Atrium

Serwis ploterów firmy Atrium Centrum Ploterowe jako jedyny w Polsce posiada certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008. Jest to też jedyny autoryzowany serwis ploterów Mutoh, Durst i DGI w Polsce. Wszystkie naprawy są realizowane przez certyfikowanych, doświadczonych serwisantów, zgodnie z procedurami producentów ploterów. Klienci w razie problemów mogą liczyć także na wsparcie telefoniczne. Serwis ploterów Atrium cechuje się dobrze wyposażonym magazynem oryginalnych i alternatywnych części zamiennych do ploterów różnych producentów.

O firmie Atrium Centrum Ploterowe

Opolska firma przez 18 lat wyrosła na czołowego dostawcę maszyn i materiałów do druku wielkoformatowego. Atrium od początku było związane z japońsko-belgijskim producentem ploterów - firmą Mutoh, której od 17 lat jest wyłącznym dystrybutorem. Jest również dystrybutorem: ploterów UV firmy Durst, ploterów DGI, frezarek Mecanumeric, oraz laminarek Kala i RSC. Ma za sobą już klika tysięcy instalacji, co świadczy o dużym doświadczeniu.

Drugą bardzo ważną częścią działalności jest produkcja i dystrybucja materiałów do druku wielkoformatowego. Są to m.in. atramenty, banery, folie, siatki, papiery, itd. Przeszkoleni doradcy służą wszelką pomocą w zakresie tworzenia i doboru profili kolorystycznych. W siedzibie firmy w Opolu produkowane są wysokiej jakości powlekane media do druku solwentowego, które przeznaczone są do profesjonalnych systemów wystawienniczych, POS, standów, pop-upów, roll-upów, lightboxów, itd. Dwa z produkowanych materiałów - Ikonos Smart oraz folia samoprzylepna Ikonos Profiflex Pro zdobyły Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Innymi ważnymi nagrodami są “Diamenty” magazynu Forbes, certyfikat “Przejrzysta firma” Dun & Bradstreet oraz “Gazele Biznesu” przyznawane przez Puls Biznesu i Coface. Tytuły te potwierdzają

fakt spełnienia przez Atrium bardzo rygorystycznych kryteriów takich jak: dobre wyniki finansowe, solidność, uczciwość w biznesie oraz profesjonalizm. Potwierdzeniem wysokich standardów jest wdrożony w Atrium system zarządzania jakością ISO 9001:2008.

Firma Atrium Centrum Ploterowe jest wyłącznym dostawcą ploterów Mutoh w Polsce.

www.atrium.com.pl

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności