Rozpoczyna się GlobalPrintExpo - w pełni wirtualna wystawa branży poligraficznejPoprzedni artykuł 

Resolve Business Management ogłosił dzisiaj uruchomienie Global PrintExpo - pierwszej na świecie wirtualnej wystawy i zaplecza konferencyjnego dla branży poligraficznej. Opracowując tę ​​kreatywną i innowacyjną koncepcję, dyrektorzy show Wayne Beckett i Chris Watson z RBM wykorzystał swoje wieloletnie doświadczenie techniczne w zarządzaniu produktami opartymi na chmurze, a także doświadczenie w prowadzeniu wystaw przemysłu drukarskiego na dużą skalę. Program rozpocznie się w czerwcu 2020 r.

Beckett komentuje: „Uważamy, że jest to właściwy moment na rozpoczęcie wirtualnego pokazu druku, nie tylko ze względu na obecne ograniczenia uczestnictwa w fizycznych targach, które będą obowiązywać przez pewien czas, ale również ze względu na zalety zrównoważonego rozwoju i łatwiejszy dostęp. Wiemy, że wiele firm przygotowuje się do wprowadzenia na rynek nowych produktów jeszcze w tym roku i bez obecnych targów będzie to miało ogromny wpływ na ich działalność. Global PrintExpois ma na celu zapewnienie dostawcom regularnego strumienia zapytań przez cały rok, a adresy URL ich stoisk mogą być również wykorzystywane do celów reklamowych i marketingowych poza wystawą.”

Wystawa wirtualna Global PrintExpo będzie działać w taki sam sposób, jak wystawa na żywo, z tym wyjątkiem, że każdy może ją oglądać przez całą dobę, 365 dni w roku, z dowolnego miejsca na świecie, bez kosztów lotów i hoteli.

Obiekt o powierzchni 10 000 m² i wszystkie stoiska zostaną przekształcone w rzeczywiste wymiary fizyczne. Aby po otwarciu wystawy w czerwcu 2020 r. odwiedzający zarejestrowali się i mogli poruszać się po hali i odwiedzać stoiska wraz z produktami 3D, filmami HD i materiałami do pobrania, generując zapytania o sprzedaż w czasie rzeczywistym.

Wystawcy będą mogli aktualizować produkty na swoich stoiskach za pomocą szeregu interaktywnych treści, które zwiedzający mogą eksplorować i pobierać. Intuicyjny interfejs wyszukiwania i interaktywny plan pięter zapewniają łatwą nawigację po pokazie, a najlepsze treści są zawsze pierwsze.
Kolejną zaletą wirtualnej wystawy jest to, że wystawcy będą mogli co tydzień aktualizować swoje stoisko lub oferować inny produkt. Za pośrednictwem administracyjnego zaplecza wystawcy mogą zmieniać treści, takie jak filmy i broszury, tak często, jak to konieczne.

Ponadto Global PrintExpo będzie organizować comiesięczny program konferencji, podczas którego wystawcy będą mogli prowadzić seminaria i pokazy na rynku globalnym. Będziemy również współpracować z różnymi stowarzyszeniami drukarskimi na całym świecie, aby produkować treści kierowane na poszczególne kraje. Program konferencji będzie promowany za pośrednictwem prasy i mediów społecznościowych, aby zapewnić, że odwiedzający będą wracać na pokaz.

Gdy program rozpocznie się w czerwcu, Global PrintExpo zainwestuje ogromne środki w promocję programu na całym świecie wśród użytkowników końcowych. Bilety VIP wystawców będą wydawane w taki sam sposób, jak tradycyjne pokazy, aby zwiększyć liczbę odwiedzających.

Global PrintExpo kolokuje z kolejnymi popularnymi wirtualnymi targami www.IndustryExpo.online, które od stycznia otwarły ponad 40 000 odwiedzających. Global PrintExpo będzie się znajdować w hali nr 2 na platformie wirtualnej wystawy V-Ex.

Aby uzyskać więcej informacji na temat pakietów schematów powłoki i niestandardowych kompilacji, odwiedź witrynę www.GlobalPrintExpo.online.

Na podstawie informacji firmy Resolve Business Management

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności