Milliken & Company publikuje drugi roczny raport zrównoważonego rozwoju dla przedsiębiorstwPoprzedni artykuł 

Globalny producent Milliken & Company podkreśla swoją drogę do bardziej zrównoważonego świata w drugim corocznym raporcie firmy na temat zrównoważonego rozwoju. Raport daje wgląd w zobowiązania środowiskowe i społeczne Milliken, ponieważ wszystkie globalne lokalizacje pracują, aby osiągnąć agresywne cele zrównoważonego rozwoju do 2025 r.

„Milliken spełnia wymagania szybko zmieniającego się świata”, powiedziała Halsey M. Cook, prezes i dyrektor generalny Milliken & Company. „Stawiamy na postęp w zakresie zrównoważonego rozwoju, integracji, zerowego marnotrawstwa, bezpieczeństwa i nie tylko w celu poprawy stanu naszej planety i naszej firmy”.

Korzystając z kompleksowej karty wyników, raport z 2019 r. potwierdza pierwszy rok postępów firmy w osiąganiu celów zrównoważonego rozwoju firmy do 2025 r. Cele te, po raz pierwszy wprowadzone w raporcie z 2018 r., obejmują planetę, produkty i ludzi, od zerowych odpadów po składowanie odpadów, a także wspieranie społeczności sprzyjającej integracji, która zapewnia autentyczność w miejscu pracy.

„Pierwszy rok koncentrował się na położeniu fundamentów, umocnieniu naszych wysiłków i przygotowaniu gruntu pod ciągłe doskonalenie w ciągu następnych pięciu lat naszej wspólnej podróży” - kontynuował Cook.

Znaczna część postępów dokonanych w 2019 r. stanowi krytyczny fundament, na podstawie którego można osiągnąć szersze pozytywne skutki. Zmniejszenie indeksowanych emisji gazów cieplarnianych o 12,4%, dołączenie do sojuszu z End End Waste Plastic, zwiększenie różnorodności na stanowiskach kierowniczych oraz śledzenie 15 055 godzin wolontariatu w naszych społecznościach to niektóre z godnych uwagi osiągnięć.

Każdego roku Milliken gromadzi globalny, różnorodny zespół, który analizuje wyniki i postępy w oparciu o kierunek, w którym zmierza firma. Ich wysiłki kształtują ten raport roczny, który jest zgodny z ramami Global Reporting Initiative i stanowi standardowy sposób dla firm zajmujących się przekazywaniem wiedzy, aby dzielić się większą wiedzą na temat ich wpływu na świat.

Na podstawie informacji firmy Milliken & Company

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności