Prezentacje możliwości drukarki żywicznej EPSONPoprzedni artykuł 

Weź udział w prezentacjach najnowszego plotera EPSON SureColor SC-R5010. Poznaj możliwości rozwoju biznesu, jakie daje ekologiczny druk żywiczny.

Druk żywiczny ploterem EPSON SureColor SC-R5010 umożliwia drukarniom wielkoformatowym, agencjom reklamowym oraz producentom materiałów do home decor, rozszerzenie oferty i pozyskanie nowych zleceń. Drukarki zapewniają obsługę różnorodnych podłoży – są idealnym wyborem dla tworzenia profesjonalnej grafiki typu OOH (Out Of Home).

Zaletą druku żywicznego od EPSONA jest bezwonny tusz, który umożliwia aplikowanie wydruków we wrażliwych środowiskach, takich jak szkoły, szpitale i hotele. Jednocześnie druk żywiczny jest na tyle trwały, że można z powodzeniem stosować go na zewnątrz, gdzie wymagana jest wysoka trwałość.

W trakcie prezentacji pokazane zostaną możliwości druku żywicznego na podłożach do home decor: tapetach, canvasach, tekstyliach samoprzylepnych oraz podłożach reklamowych: banery, plakaty.

Prezentacje odbędą się w dniach 25 i 26 maja br. w showroomie API.PL w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Okrężna 37, Rąbień.

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wskazanie odpowiadającego Państwu terminu i godziny udziału w prezentacji.

WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności