CCL Industries inwestuje w setną drukarkę HP Indigo, aby przyspieszyć rozwój cyfrowyPoprzedni artykuł 

HP Inc. i CCL Industries Inc. („CCL”), światowy lider w zakresie rozwiązań w zakresie etykiet, zabezpieczeń i opakowań dla globalnych korporacji, instytucji rządowych, małych firm i konsumentów, ogłosiły dzisiaj kamieniem milowym w instalacji setnej cyfrowej maszyny drukarskiej CCL HP Indigo. Globalna flota cyfrowych drukarek etykiet HP Indigo firmy CCL działa w ponad 60 lokalizacjach na całym świecie w ramach operacji CCL Label, CCL Design, Avery i Checkpoint.

W celu dalszej ekspansji na rynek opakowań składanych, CCL zainstalowała również pierwszą na świecie drukarkę cyfrową HP Indigo 35K w swoim zakładzie CCL Label Healthcare w Montrealu w Kanadzie. Nowa drukarka arkuszowa B2 do kartonów i kartonów specjalnych oferuje drukowanie w wysokiej rozdzielczości, atramenty zabezpieczające i drukowanie zmiennych danych w rozwiązaniach śledzenia i śledzenia oraz elementach zabezpieczających. W rezultacie opakowanie składane HP Indigo może dostarczać wielowarstwowe aplikacje do ochrony marki na jednej drukarce, w jednym przejściu, obsługując rynki zdrowia i higieny osobistej, plastikowych kart i wysokiej klasy składanych kartonów.

„Współpracowaliśmy z HP od ponad 15 lat nad rozwojem druku cyfrowego i przepływów pracy w branży opakowaniowej i cieszymy się, że dzięki HP Indigo osiągnęliśmy tak ważny kamień milowy. Ich technologia jest nadal istotnym elementem naszych działań zmierzających do cyfrowego łączenia się z naszymi klientami i konsumentami na całym świecie” - powiedział Geoffrey T. Martin, prezes i dyrektor generalny CCL Industries Inc.

Flota CCL składająca się z ponad 100 cyfrowych pras obejmuje szeroką gamę produktów HP Indigo, w tym etykiety wąskowstęgowe i środkowo-wstęgowe oraz prasy do pakowania, a także drukarkę HP Indigo 30000 z podajnikiem arkuszowym B2 i komercyjną drukarkę HP Indigo 12000.

„Ciągła ewolucja technologii druku cyfrowego HP Indigo otwiera nowe rynki, zastosowania i możliwości dla naszych klientów. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że CLL dotarło do setnej maszyny HP Indigo działającej w ich globalnej sieci” - powiedział Haim Levit, dyrektor generalny HP Indigo. „Obserwujemy ciągłą dynamikę rynku w zakresie inteligentnych etykiet i rozwiązań opakowaniowych, przy czym marki muszą zwiększać ochronę produkcji”.

Według raportu MarketsandMarkets, wielkość globalnego rynku etykiet samoprzylepnych wzrośnie z 46,5 mld USD w 2020 r. do 59,2 mld USD do 2025 r. przy CAGR na poziomie 4,9% od 2020 do 2025 r. Oczekuje się, że wzrost handlu elektronicznego będzie napędzać rynki etykiet samoprzylepnych w Ameryce Północnej i Europie, a także zwiększać popyt na żywność i napoje w krajach rozwijających się.

Na podstawie informacji firmy HP Inc.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności