Dni otwarte AKONDA SzczecinPoprzedni artykuł 

Już w ten czwartek i piątek Akonda zaprasza do Szczecina, gdzie w Technoparku Pomerania zaprezentowane zostaną maszyny introligatorskie, cieszące się wśród Klientów największym zainteresowaniem.

Bez wątpienia takim urządzeniem jest ploter bigująco-tnący iEcho PK, który umożliwia cięcie, nacinanie, bigowanie, perforacje i znakowanie – wszystko to w obrębie jednej maszyny. Urządzenie wyposażone jest w nóż oscylacyjny do wycinania tektur i materiałów spienionych do 6mm lub 10mm, automatyczny podajnik arkuszy a także wbudowaną kamerę CCD do dokładnego pozycjonowania obrazu na papierze. Zastosowane systemy zapewniają dokładną pracę, unikalny, wysokiej jakości produkt do zrealizowania w krótkim czasie i na ograniczonej przestrzeni.

„Bardzo cieszymy się na spotkanie z naszymi Klientami w tej części Polski! Prezentowane maszyny naprawdę ułatwiają procesy w drukarniach i introligatorniach, są wielofunkcyjne i zależy nam na tym, by właśnie to pokazać!” – zapewnia Dominik Szulim – współwłaściciel firmy Akonda.

Goście prezentacji będą mogli zobaczyć również efekty złocenia i foliowania z foliarki GMP Qtopic 380. To odpowiedź na rosnące wymagania rynku cyfrowego pod względem wysokiej jakości foliowania wydruków cyfrowych foliami PP/BOPP, zwiększonej prędkości w stosunku do laminatorów nabiurkowych i jednoosobowej obsługi procesu.

Zaprezentowane będzie także działanie największego multifiniszera Ausjetech 9375 BSC, który wycina, biguje, perforuje – po całości lub częściowo w dwóch kierunkach z prędkością nawet 24 arkuszy na minutę. Jeszcze nigdy jedno urządzenie introligatorskie nie łączyło tylu możliwości, jak multifiniszer Ausjetech 9375BSC! Akonda zaprezentuje też linię bigówek automatycznych Ausjetech Swift.

Warto zarejestrować się na prezentację na stronie https://akonda.pl/dniotwarte/, by w najbliższy czwartek lub piątek spotkać się z przedstawicielami Akondy w Technopark Pomerania, ul. Cyfrowa 2-8, Szczecin – sala Magnolia C.0.12 i zobaczyć osobiście, jakie możliwości dają prezentowane urządzenia!

Na podstawie informacji organizatora

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności