Jest już dostępna najnowsza wersja oprogramowania SistradePoprzedni artykuł 

Sistrade właśnie wypuściło najnowszą - 12.9 wersję oprogramowania Sistrade®. Podczas krajowych i międzynarodowych seminariów internetowych SISTRADE podkreślił zalety zintegrowanego oprogramowania, które jest zawsze aktualizowane o nowe wersje, i podkreślił niektóre z głównych nowych funkcji udostępnionych w tej nowej wersji, które zapewniają wszystkim użytkownikom bardziej funkcjonalne i wydajne rozwiązanie.

Ta nowa wersja 12.9 oprogramowania Sistrade® oferuje ponad 180 nowych ulepszeń i funkcji, które pomogą uprościć, przyspieszyć i ulepszyć wszystkie procesy biznesowe firmy. Spośród 180 zmian 48% to nowe funkcje, a 52% to ulepszenia, które są dostępne w nowej wersji i pozwalają naszym klientom na zwiększenie ich działalności poprzez efektywne wykorzystanie czasu, łatwy dostęp do informacji i optymalizację ich zasobów.

Oprogramowanie Sistrade® jest używane w 25 krajach na czterech kontynentach z tą samą wersją zainstalowaną na całym świecie. Średnio każdego roku wprowadzamy ponad 500 nowych funkcji i ulepszeń. Oprogramowanie Sistrade® gwarantuje zintegrowane zarządzanie całą firmą, zaspokajając wszystkie potrzeby firmy w zakresie informacji i codziennego zarządzania.

Co więcej, zawsze podlega ciągłej ewolucji i innowacjom. Nie tylko w celu dostosowania się do realiów różnych krajów na całym świecie, ale także w celu zaspokojenia potrzeb zgłaszanych przez użytkowników. To użytkownicy określają orientację i ewolucję aplikacji. Dzięki nim system ewoluuje i potrafi odpowiadać na wszystkie wymagania obecnego rynku w różnych sektorach.

Na podstawie informacji firmy SISTRADE - Software Consulting, S.A.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności