Firma LFP Industrial Solutions dostarczyła maszyny Durst do drukarni TOTEMPoprzedni artykuł 

TOTEM to dynamicznie rozwijająca się drukarnia, która od dawna jest widoczna na polskim rynku poligraficzno-reklamowym. O tym, jak sobie radzi świadczą zarówno wyniki, jak i uznanie oraz zadowolenie wielu klientów. W parku maszynowym drukarni pracują dwie maszyny dostarczone przez LFP Industrial Solutions: Durst Rhotex 325 oraz Durst RHO P10 200 HS. Przyszedł czas na podzielenie się wrażeniami z ich użytkowania.

Drukarnia TOTEM może pochwalić się wieloma sukcesami. W ostatnich latach podbiła swoimi produktami nie tylko rynek polski, ale prężnie współpracuje z firmami zagranicznymi. Za sukcesem firmy stoi zgrany zespół specjalistów i duży potencjał produkcyjny. Za jego część odpowiedzialne są dwie maszyny: Durst Rhotex 325 oraz Durst RHO P10 200 HS, na których firma pracuje już ponad 3 lata. Współwłaściciel drukarni TOTEM, Marcin Kamiński wypowiedział się na temat urządzeń: „Wielką zaletą maszyny Durst Rhotex 325 jest to, że potrafi pracować 24/7, dzięki czemu możemy realizować wszystkie zlecenia na czas. Jakość druku jaki oferuje Durst RHO P10 200 HS jest fantastyczna. W obu maszynach ogromnym plusem jest przyczepność farb i zakres kolorystyczny, które pozwalają nam spełnić życzenia najbardziej wymagających klientów.”

Możliwości na każdym kroku

Dzięki inwestycji w nowe urządzenia, TOTEM zyskał całkowicie nowe możliwości. Szczególnie w kwestii odwzorowania kolorów i prędkości druku. Marcin Kamiński zauważa: „W naszym parku maszynowym mamy kilka mniejszych, wolniejszych maszyn, których kropla jest podobna lub nieco mniejsza niż ta w maszynach Durst. Mogłoby się wydawać, że będą one równie dobrze drukować. Okazuje się jednak, że technologia Durst jest na najwyższym poziomie i potrafi odwzorować każdą barwę. Dzięki niej możemy przyjmować zlecenia, których wcześniej nie bylibyśmy w stanie zrealizować. I tyczy się to obu drukarek. Co dla nas istotne, maszyny są na tyle elastyczne, że możemy używać ich nie tylko do produkcji, ale także do tworzenia pojedynczych prototypów. Mają więc one wpływ na nieustanne poszerzanie naszego portfolio.”

Jakość na pierwszym miejscu

Marcin Kamiński zauważa, że inwestycja w urządzenia Durst pozwala zaoferować klientom firmy jakość, jaką trudno przecenić. Jak mówi: "Współcześnie klientów nie interesuje to, za pomocą jakiej maszyny czy technologii drukujemy. Zależy im na jakości adekwatnej do ceny, jaką chcą zapłacić za daną usługę. Dzięki nowym urządzeniom jesteśmy w stanie usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów. Niedawno przygotowywaliśmy reklamę na podłożu tekstylnym o szerokości zadruku 5 metrów dla renomowanego producenta samochodów. Pomimo, że całość wydruku musiała być łączona ze względu na swoją wielkość, klient był zachwycony, zarówno z tego powodu, że łączenia nie było widać, jak i z najwyższej jakości wydruku jaką osiągnęliśmy. Niewątpliwą zaletą obu posiadanych przez nas maszyn jest także różnorodność podłoży, jakie możemy zadrukowywać. Dzięki niej przestaliśmy się ograniczać. Możemy zaoferować naszym klientom dokładnie to, czego potrzebują.”

Współpraca warta polecenia

Obie maszyny, czyli Durst Rhotex 325, jak i Durst RHO P10 200 HS dostarczył do drukarni TOTEM renomowany dystrybutor Durst w Polsce – firma LFP Industrial Solutions. Współpraca zarówno podczas instalacji, jak i w przypadku późniejszego serwisu przebiegała wzorcowo. Jak zauważa Marcin Kamiński: „Serwisy w Polsce funkcjonują bardzo różnie, muszę jednak podkreślić, że firma LFP Industrial Solutions posiada jeden z najlepiej działających w kraju.” Trudno wyobrazić sobie lepszą rekomendację.

Na podstawie informacji firmy LFP Industrial Solutions

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności