Rozwój sprzedaży przez internet w Antalis PolandPoprzedni artykuł 

Firma Antalis, będąca członkiem Kokusai Pulp & Paper Group, światowego lidera w dystrybucji papierów, opakowań i komunikacji wizualnej w ramach kolejnych modernizacji ogłasza rozpoczęcie nowego etapu w zakresie sprzedaży produktów online.

Od 12 lipca sklep internetowy Antalis https://www.antalis.pl/eshop/ umożliwia szybki i łatwy sposób założenia konta każdemu podmiotowi gospodarczemu w Polsce bez wydłużonego procesu rejestracyjnego.

Mając na uwadze fakt, iż Polska jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się krajów pod względem e-commerce w Europie, platforma zakupowa Antalis została dopasowana do potrzeb i oferuje wszystkim podmiotom gospodarczym szybki dostęp do ponad 3000 produktów online.

INTELIGENTNY – ILOŚCIOWY SYSTEM RABATOWY

Antalis dzięki wdrożeniu nowego rozwiązania dotyczącego kwestii przyznawania rabatów dla zarejestrowanych klientów pozwala na zautomatyzowany i jasny co do zasady proces obniżania wartości koszyka proporcjonalnie do ilości zakupionych towarów. Im większa ilość zamówionych produktów, tym większy rabat dla klienta.

Oferujemy w naszym sklepie internetowym szereg produktów niezbędnych do rozwoju biznesu firm w Polsce. Zdajemy sobie sprawę, że nie tylko dobry serwis ma znaczenie, ale też odpowiednia cena rynkowa. Nasz nowy system rabatowy pozwala klientom kupować produkty z szybką dostawą przy bardzo atrakcyjnych cenach.” – Arkadiusz Chłopik, Dyrektor Marketingu CSEE.

JAKOŚCIOWA OBSŁUGA KLIENTA

W trosce o zadowolenie naszych obecnych i nowych klientów firma Antalis wprowadziła szereg udogodnień z zakresu obsługi klienta. EBDO (E-Business Department Organisation) – to nowopowstały zespół zajmujący się obsługą naszego e-sklepu, którego celem jest aktywna pomoc przy procesie składania zamówień na stronie.

Strona internetowa naszego e-sklepu https://www.antalis.pl/eshop/ oferuje również możliwość natychmiastowej komunikacji z naszymi e-konsultantami, którzy są gotowi odpowiedzieć na pytania z zakresu wiedzy produktowej i służą pomocą przy procesie zakupowym.

ZAAWANSOWANA DYSTRYBUCJA I LOGISTYKA

Nasze aktywne zaangażowanie w rozwój i integrację sklepu internetowego z działem dystrybucji i logistyki pozwalają na maksymalne wykorzystanie potencjału tych jednostek, umożliwiając w rezultacie zakup produktów z sektora Print, Packaging oraz Visual Communication w systemie dostarczenia przesyłki „door to door” z czasem realizacji – 1 dzień roboczy.

Antalis, jako wiodący dystrybutor B2B produktów i usług w zakresie artykułów papierniczych i opakowań w Europie dokłada wszelkich starań w celu rozwijania nowych technologii, wpływających na szybkość dostarczania zamówień do klientów.

Rozwój naszej sklepu internetowego to kolejny etap strategii, której celem jest oferowanie pełnej gamy produktów dla firm oraz możliwości ich zamówienia w łatwy i szybki sposób.” - Christophe Hunaut, Dyrektor Zarządzający Antalis Poland oraz Regionu CSEE

Na podstawie informacji firmy Antalis Poland

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności