Enfocus na targach FESPA 2021Poprzedni artykuł 

Enfocus, lider w kontroli jakości plików PDF, zaawansowanej edycji plików PDF i automatyzacji przepływu pracy w branży graficznej, ogłasza swój udział w targach FESPA 2021 w Amsterdamie w dniach 12–15 października. FESPA to wiodąca w Europie wystawa poświęcona sitodrukowi i cyfrowemu, wielkoformatowemu drukowi i drukowi tekstylnemu.

Enfocus zaprezentuje prawdziwą automatyzację, korzystając z zalet produkcyjnych zapewnianych przez PitStop Pro, PitStop Server, Switch, Connect i BoardingPass. W branży istnieje stałe zapotrzebowanie na usługi wielkoformatowe.

Tomas Van Rossom, dyrektor generalny, mówi: „W dużym formacie widzimy jeszcze więcej wysp automatyzacji w porównaniu z drukiem komercyjnym, a misją Switcha jest połączenie wszystkiego ze wszystkim, aby osiągnąć prawdziwą automatyzację. Goście FESPA są zapraszani do odwiedzenia stoiska 5-M20 , poznaj zespół Enfocus i uzyskaj odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące automatyzacji”.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani ponownym spotkaniem ze społecznością drukarską! Staraliśmy się jak najlepiej organizować wirtualne wydarzenia i dołączać do nich, co się udało, ale nigdy nie zastąpi to kontaktu twarzą w twarz. Mamy nadzieję, że zobaczymy wielu ludzi, ale już wiemy, że będziemy pamiętać FESPA jako pierwszy prawdziwy program po Covid i nie możemy się doczekać, kiedy tam będziemy!” - Piet De Pauw, kierownik działu marketingu

Wciąż masz wątpliwości, czy odwiedzić wystawę? Zarejestruj się przez ten link: https://registration.gesevent.com/survey/2mg61a5hzevlk?actioncode=NTWO000942RYL&partner-contact=2c25d1s9t4bmw i uzyskaj bezpłatny wstęp na targi, zobacz nas na stoisku 5-M20.

Na podstawie informacji firmy Enfocus

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności