XSYS ogłasza podwyżki cen asortymentu produktów nyloprint®Poprzedni artykuł 

XSYS ogłosił wprowadzenie podwyżek cen w całej gamie produktów nyloprint® od 1 lutego 2022 r. Podwyżki są bezpośrednią odpowiedzią na bezprecedensowy wzrost kosztów, który do tej pory był łagodzony przez XSYS poprzez różne ograniczenie inicjatyw i projektów, a także ulepszenia technologii i inne przyrosty wydajności.

Jednak w 2021 r. wzrost kosztów absorbowany przez XSYS wzrósł do niezrównanych poziomów. Wzrost kosztów jest przenoszony przez dostawców i występuje w wielu kosztach wejściowych, jak opisano poniżej:

  • Dostawcy surowców i surowców wprowadzają dwucyfrowe podwyżki cen.
  • Gwałtownie rosnące koszty gazu i energii elektrycznej spowodowały znaczny wzrost kosztów produkcji XSYS, a także wzrost kosztów ponoszonych przez dostawców.
  • Koszty frachtu rosną, a World Container Index osiągnął +15% od lipca 2021 r. Ma to wpływ na dostawy surowców, a także fracht morski i lądowy w ramach sieci łańcucha dostaw XSYS.

Dodatkowo inflacja z 2021 r. nie wykazuje oznak cofania się. W rezultacie XSYS wdroży wzrost cen od 7% do 15% w całej gamie produktów nyloprint®, począwszy od 1 lutego 2022 roku.

„Zabezpieczenie terminowych dostaw naszych produktów do klientów pozostaje naszym priorytetem. W tym trudnym okresie gospodarczym zapewnimy naszym klientom pełne wsparcie w postaci usług technicznych i wysokiej jakości produktów” — powiedział Friedrich von Rechteren, wiceprezes ds. globalnego handlu w XSYS. „Ponadto XSYS będzie nadal inwestować w projekty i napędy zwiększające wydajność, mające na celu przeciwdziałanie inflacji tam, gdzie to możliwe”.

Na podstawie informacji firmy XSYS

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności