PrintFactory wyznacza Grafiska Kanalen jako nowego dystrybutora na regiony skandynawskie i bałtyckiePoprzedni artykuł 

Claes Jeppsson
Claes Jeppsson

Oprogramowanie do obiegu dokumentów PrintFactory wciąż zyskuje na popularności, co potwierdza mianowanie wiodącego dostawcy Grafiska Kanalen w Malmö w Szwecji na jego dystrybutora w krajach skandynawskich i bałtyckich. Ten wzrost kończy ekspansję PrintFactory w 2021 r., która obejmowała również Iberię i wyznaczenie Inimap na dystrybutora DACH na początku tego roku.

Świetna współpraca

Claes Jeppsson ma ponad 30-letnie doświadczenie w pracy na europejskim rynku graficznym z takimi firmami jak QMS-Minolta, Epson Europe i Onyx Graphics. Założył firmę Grafiska Kanalen w Szwecji, aby dostarczać wysokiej jakości produkty na rynek grafiki w Skandynawii.

Grafiska Kanalen będzie rozwijać swoje portfolio produktów uzupełniających, ale skupi większość swoich wysiłków na uczynieniu PrintFactory kluczowym dostawcą dla regionu. Grafiska Kanalen nawiązała współpracę z holenderskim producentem oprogramowania w celu rozwijania kanałów sprzedaży oraz świadczenia usług szkoleniowych, wsparcia i doradztwa.

Oprogramowanie Workflow stworzone przez drukarnie, dla drukarni

„To dla nas ważny krok, SaaS to przyszłość dla tego rynku” – mówi Claes Jeppsson, założyciel Grafiska Kanalen. „Wierzymy, że ten zestaw narzędzi uprości życie zespołów produkcyjnych, a także stworzy produkt końcowy o znacznie lepszej jakości dla ich klientów. Jesteśmy szczególnie podekscytowani funkcjami zarządzania tego oprogramowania. W PrintFactory podoba nam się sposób, w jaki przyspiesza produkcję i oszczędza pieniądze. Oznacza to, że oprogramowanie prawie się sprzedaje - dlatego nie możemy się doczekać, aby wkrótce pokazać je wszystkim naszym dealerom”.

PrintFactory to pakiet oprogramowania do przepływu pracy, który został stworzony przez zespół drukarzy, aby sprostać codziennym wyzwaniom, przed którymi stoją drukarki wielkoformatowe. Dostępny do zakupu za pośrednictwem ogólnoświatowej sieci dystrybutorów i sprzedawców, PrintFactory to oparty na SaaS zestaw narzędzi, który robi trwałe wrażenie dzięki dużej łatwości obsługi i zdolności do zapewniania lepszych kolorów w spójny sposób, przy jednoczesnej oszczędności atramentu, czasu i nośników , i pieniądze.

„Oprogramowanie, które znacznie ułatwia życie”

Erik Strik, dyrektor generalny PrintFactory, mówi: „Mamy jasną wizję i jestem przekonany, że Claes potrafi rozwijać ten kluczowy rynek. Claes ma duże doświadczenie w tym sektorze, ale co ważniejsze, ma ducha przedsiębiorczości, którego potrzebujemy nowy, inteligentniejszy sposób pracy, który pomoże drukarniom cyfrowym na całym świecie wyeliminować żmudne i kosztowne zawiłości, które zbyt długo były częścią druku wielkoformatowego. Zajrzyj do PrintFactory, jeśli chcesz uzyskać najlepszy możliwy kolor, konsekwentnie i musisz mieć dostęp do oprogramowania, które znacznie ułatwi Ci życie”.

Na podstawie informacji firmy Aurelon B.V.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności