V-Shapes powraca do Dubaju z okazji targów Gulfood 2022 ze swoim unikalnym rozwiązaniem w zakresie opakowań jednodawkowychPoprzedni artykuł 

V-Shapes, innowacyjny dostawca pionowo zintegrowanych produktów i usług w zakresie wygodnych, higienicznych i zrównoważonych opakowań jednodawkowych, poinformował, że powróci do Dubaju na edycję Gulfood 2022, zaplanowaną na 13-17 lutego na Światowe Centrum Handlu w Dubaju. V-Shapes będzie znajdować się w Trade Center Arena, stoisko S-E12, z Tradenex. V-Shapes ma również przyjemność ogłosić, że zaangażowała Karima Abdelazizza i Patricię Moreno, którzy również będą obecni na stoisku, jako wyłącznych agentów w regionie.

„Mieliśmy tak pozytywne doświadczenia w Gulfood 2021, że nie było wątpliwości, że nasza obecność w 2022 roku będzie korzystna”, powiedział Christian Burattini, dyrektor generalny V-Shapes. „Nasze wyjątkowe rozwiązanie w zakresie opakowań jednodawkowych jest idealne dla produktów z wyższej półki oraz produktów spożywczych i napojów. Dużym zainteresowaniem naszymi rozwiązaniami wykazali się marki, firmy pakujące i przetwórcy poszukujące unikalnych sposobów pakowania pojedynczych jednostek przypraw, dressingów, miodu i kremów do smarowania; wierzymy, że w tym roku poziom zainteresowania będzie jeszcze wyższy, a dodatkowo zwiększy go dostępność znanego w regionie Karima jako naszego wyłącznego agenta. Saszetki w kształcie litery V można otworzyć jednym gestem jedną ręką, dozując 99% zawartości saszetki bez bałaganu.”

Na wystawie V-Shapes będzie oferować szeroką gamę markowych i wypełnionych saszetek, w tym saszetek do dezynfekcji rąk, które goście mogą zabrać ze sobą do domu, aby lepiej podzielić się wartością tego wyjątkowego podejścia do pakowania z innymi interesariuszami, którzy mogą nie uczestniczyć pokaz.

V-Shapes oferuje kilka różnych konfiguracji swojego pionowo zintegrowanego rozwiązania opakowaniowego do produkcji napełnionych i zamkniętych jednodawkowych saszetek, w tym V-Shapes AlphaFlex, który oferuje zintegrowane drukowanie w linii w sześcioliniowej maszynie V-Shapes ALPHA, umożliwiając przetwórcom opakowań /wypełniacze do przeprowadzenia pełnego procesu produkcyjnego unikalnych jednodawkowych saszetek V-Shapes pod jednym dachem o zwartej powierzchni, z pełnokolorowym brandingiem dostępnym po obu stronach saszetki, zgodnie z zamówieniem i najwyższej jakości w branży. W konfiguracji AlphaFlex każdy moduł drukujący drukuje jedną stronę jednodawkowych saszetek w linii, zsynchronizowane ze sobą i precyzyjnie połączone w celu wycinania, napełniania i uszczelniania. Bufory są stosowane w celu zapewnienia dostosowania prędkości drukowania do produkcji saszetek przez sześciotorową maszynę Alpha.

Aby dowiedzieć się więcej o zintegrowanym pionowo, kompleksowym rozwiązaniu AlphaFlex do produkcji i napełniania jednodawkowych saszetek oraz innych produktach i usługach firmy V-Shapes, odwiedź stronę www.V-Shapes.com. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat V-Shapes w Gulfood 2022, odwiedź stronę www.v-shapes.com/events/v-shapes-at-gulfood-in-dubai.

Na podstawie informacji firmy V-Shapes

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności