Avery Dennison wprowadza na rynek pierwsze certyfikowane portfolio wegańskich etykietPoprzedni artykuł 

Firma Avery Dennison po raz pierwszy zdobyła kolejny rynek, wprowadzając na rynek nowe certyfikowane portfolio etykiet wegańskich, które nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego. Dodatkowo każda pozycja w portfolio została stworzona bez testów na zwierzętach, ani użycia GMO pochodzenia zwierzęcego. Z tego powodu kolekcja uzyskała aprobatę EVE VEGAN®, niezależnej organizacji stworzonej przez Vegan France, która działa na rzecz promowania wegańskich alternatyw w różnych branżach, w tym w branży spożywczej i medycznej.

W chwili premiery kolekcja obejmuje sześć papierowych materiałów wierzchnich, trzy kleje i dwie podkłady, które można mieszać i dopasowywać do potrzeb klienta. Każdy produkt oferuje podobny poziom wydajności do niewegańskich alternatyw, zarówno pod względem konwersji, jak i zastosowania. W oparciu o potrzeby przetwórców i użytkowników końcowych, planuje się rozszerzenie asortymentu o nowe papierowe materiały wierzchnie.

„Weganizm wykracza poza dietę” – mówi Luuk Zonneveld, menedżer produktu w Avery Dennison. „To filozofia i sposób życia skoncentrowany na unikaniu wykorzystywania zwierząt w celu zdobycia pożywienia, odzieży i wszystkiego innego, o czym możesz pomyśleć. Oczywiście rozciąga się to na świat opakowań i cieszymy się, że możemy pomóc właścicielom marek przenieść ich zaangażowanie w bycie wolnym od okrucieństwa na wyższy poziom dzięki tym innowacyjnym etykietom opracowanym przez nasz zespół badawczo-rozwojowy”.

Nowe etykiety są odpowiednie dla sektorów urody, wina i napojów spirytusowych oraz żywności i napojów, a także stanowią wyjątkowy punkt sprzedaży dla marek. Dzięki certyfikacji firmy mogą dać konsumentom znać, że cały zakup – łącznie z opakowaniem – przestrzega ich wartości.

„Jesteśmy bardzo dumni, że otrzymaliśmy certyfikat EVE VEGAN® i uważamy go za potężny symbol, który pozwala właścicielom marek i ich klientom wiedzieć, że poważnie traktujemy nasze zobowiązania”. mówi Luuk.

Na podstawie informacji firmy Avery Dennison

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności