Ranpak laureatem iF DESIGN AWARD 2022Poprzedni artykuł 

Ranpak Holdings Corp. („Ranpak”) (NYSE: PACK), światowy lider w dziedzinie ekologicznych opakowań papierowych, jest zwycięzcą tegorocznej nagrody iF DESIGN AWARD. Zwycięski produkt, konwerter Wrap 'n Go™, został nagrodzony prestiżową nagrodą iF 2022 DESIGN AWARD, przyznawaną przez najstarszą na świecie niezależną organizację projektową, iF International Forum Design GmbH z siedzibą w Hanowerze, w kategorii „Produkt” oraz w kategorii „Przemysł/Narzędzia”.

W 2022 roku Wrap ‘n Go rywalizowało z prawie 11 000 zgłoszeń z 57 krajów i zdobyło 132-osobowe jury złożone z niezależnych ekspertów z całego świata. Wrap ‘n Go™ to nowy opatentowany dozownik do opakowań Geami®. Rozszerza wycinany papier w ochronną strukturę plastra miodu 3D z opcjonalnym przekładką z miękkiej bibuły. Wrap ‘n Go to ekologiczne rozwiązanie opakowaniowe na bazie papieru, modułowe i łatwe w użyciu, które nie wymaga taśmy klejącej ani cięcia.

Wielokrotnie nagradzane opakowanie Wrap n’ Go, wraz z innymi innowacyjnymi rozwiązaniami opakowaniowymi firmy Ranpak, zostanie zaprezentowane na targach Packaging Innovations Birmingham (packagingbirmingham.com) zaplanowanych na 25 i 26 maja, hala 1, NEC Birmingham. Ranpak będzie znajdował się na stoisku H74.

Więcej informacji o Wrap 'n Go można znaleźć w sekcji „Zwycięzcy i ranking” na www.ifdesign.com

Na podstawie informacji firmy Ranpak

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności