HP Indigo wspiera zrównoważony rozwój i odpowiedzialną konsumpcję firmy IncaptoPoprzedni artykuł 

HP kontynuuje wprowadzanie innowacji i promowanie rozwiązań technologicznych w oparciu o jeden z głównych filarów — zrównoważony rozwój, aby pomóc swoim klientom i partnerom w opracowywaniu innowacyjnych usług i produktów, które szanują środowisko. W 2020 roku narodziło się Incapto w celu zrewolucjonizowania branży kawowej w kierunku lepszego i bardziej zrównoważonego rynku, będącego alternatywą dla kawy w kapsułkach w celu zmiany nawyków konsumpcyjnych dzisiejszych konsumentów. Druk cyfrowy HP Indigo został strategicznym partnerem firmy Incapto w zakresie produkcji opakowań elastycznych i skrzyń wysyłkowych z tektury falistej, aby przyspieszyć ich podróż do innowacji w zakresie zrównoważonego rozwoju, jednocześnie wzmacniając wartość marki.

Pod hasłem „dobre dla Ciebie, dobre dla planety” Incapto stworzyło kawę przystępną, zmniejszającą wpływ na środowisko, bez generowania zbędnych odpadów takich jak aluminiowe kapsułki, co skutkuje niższą ceną za kawę. HP zobowiązuje się do wspierania firm, które podzielają jej fundamentalny filar zrównoważonego rozwoju, takich jak Incapto. Dzięki możliwościom druku cyfrowego HP, Incapto jest w stanie odkrywać nowe formy personalizacji i współtworzenia swoich opakowań jako formy komunikacji, aby wzmocnić zaangażowanie konsumentów, sprawiając, że poczują się uwzględnieni, a tym samym wywierać wpływ na społeczeństwo i wzmacniać swój cel.

Od samego początku bardzo ważne było, aby pomóc firmie Incapto wdrożyć technologię druku cyfrowego HP Indigo. Pierwszym etapem wspólnej współpracy były warsztaty HP Garage Innovation Workshop. Następnie, dzięki opcjom dostosowywania HP, HP pomógł stworzyć opakowanie, które zapewniło różnorodność dla marki. Następnie HP połączył Incapto ze swoją siecią dostawców usług płatniczych, aby przeprowadzić pierwsze serie produkcyjne. Od tego czasu podpisano umowę na drukowanie elastycznych opakowań firmy na HP Indigo 20000 w Hiszpanii w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Technologia druku cyfrowego IHP Indigo oferuje niezrównane możliwości w zakresie kolorów i atramentów, wszechstronność nośników i zastosowań, druk o dużym pokryciu i największą wszechstronność w celu uzyskania najwyższej jakości druku, co czyni HP idealnym partnerem pomagającym firmie Incapto w osiąganiu jej celów.

„Technologia HP ma jasny cel: wprowadzać innowacje i tworzyć bardziej zrównoważony świat, w którym technologia jest kluczowym czynnikiem umożliwiającym osiągnięcie celów klientów. Incapto jest doskonałym przykładem naszego celu, jakim jest współpraca z firmami celowymi, które pomagają otaczającemu nas środowisku i dzięki Druk cyfrowy HP Indigo może promować bardziej zaangażowane łańcuchy dostaw, w których opakowanie jest jednym z kluczowych odpowiedzialnych elementów ich produktów” — powiedział Abel Sanchez-Hermosilla, EMEA Brands Innnovation & Sustainability firmy HP. „HP wierzy, że Incapto pokazuje inny sposób działania, w którym zrównoważone zaangażowanie i innowacje łączą się, aby zmienić rynek, taki jak kawa.

„Dla nas kluczowe było znalezienie idealnego partnera technologicznego, który podziela nasze wartości i filozofię odpowiedzialnej produkcji, więc HP, a w szczególności jego technologia druku cyfrowego HP Indigo, była idealnym partnerem uzupełniającym naszą zrównoważoną produkcję. Możliwości personalizacji oferowane przez to Technologia jest jednym z powodów, dla których jesteśmy zaangażowani w tego typu rozwiązania, ponieważ pomaga nam zmienić nawyki konsumenckie i wartość dodaną” – powiedziała Rosana Cornejo, dyrektor ds. marketingu firmy Incapto.

Technologia HP Indigo kluczem do zrównoważonego rozwoju

HP nieustannie pracuje nad wprowadzaniem innowacji i technologii, które pomagają tworzyć bardziej zrównoważony i przyjazny dla środowiska świat. Technologia druku cyfrowego HP Indigo współpracuje z klientami z różnych branż, aby pomóc im osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju, zmniejszyć ilość odpadów, wspierać gospodarkę o obiegu zamkniętym i prowadzić bardziej ekologiczne łańcuchy wartości. Incapto to wyraźny przykład na to, jak firma dowolnej wielkości może wykorzystać technologię HP do osiągnięcia swoich zrównoważonych celów.

W tym przypadku prasa cyfrowa HP Indigo 25k została wykorzystana do produkcji spersonalizowanych i zrównoważonych opakowań Incapto, a wkrótce wyprodukuje również pudełka do pakowania używane do transportu i ekspozycji zarówno kawy, jak i ekspresów do kawy Incapto.

Na podstawie informacji firmy HP Inc.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności