SinaLite inwestuje w pierwszą w Kanadzie 41-calową drukarkę Scodix Digital Enhancement PressPoprzedni artykuł 

Od lewej: Brian Meshkati, wiceprezes SinaLite, Fara Meshkati, współzałożyciel SinaLite, Oscar Meshkati, współzałożyciel SinaLite i Mike Meshkati, prezes SinaLite
Od lewej: Brian Meshkati, wiceprezes SinaLite, Fara Meshkati, współzałożyciel SinaLite, Oscar Meshkati, współzałożyciel SinaLite i Mike Meshkati, prezes SinaLite

Scodix, wiodący dostawca cyfrowych rozwiązań upiększających dla branży graficznej, ogłasza dzisiaj, że SinaLite zainwestował w Scodix Ultra 6000 Digital Enhancement Press, pierwszy 41-calowy system Scodix, który trafi do Kanady. SinaLite, drukarka tylko do handlu, stwierdziła, że wydajność systemu i wynikające z tego korzyści skali są kluczowymi czynnikami decydującymi o decyzji.

„Po zanurzeniu się w świecie ulepszeń szukaliśmy profesjonalnego, ciężkiego rozwiązania, które odpowiadałoby rozmiarowi naszej firmy”, mówi Mike Meshkati, prezes SinaLite, „Jesteśmy jedną z największych branż tylko drukarki w Ameryce Północnej, których prace pochodzą od ponad 20 000 klientów, a także biura w USA i Kanadzie, więc potrzebujemy wydajnych i opłacalnych rozwiązań, takich jak Scodix Ultra 6000”.

Scodix Ultra 6000 poprawia arkusze do 41 cali (B1), z doskonałą rejestracją od rogu do rogu, zgodnie z wiceprezesem Scodix Global Sales, Mark Nixon, stwierdzając: Mike podkreśla, że Scodix jest niezrównany w swojej zdolności do dokładnego i niezawodnego rejestrowania na wizytówkach z rogu do rogu. Byliśmy bardzo podekscytowani wygraniem tego zamówienia.”

Założona 23 lata temu firma SinaLite zaczynała jako mała firma o powierzchni 1200 stóp kwadratowych z jednokolorową prasą offsetową. Dziś firma jest nadal prowadzona przez rodzinę, ale drukuje z obiektu o powierzchni 100 000 stóp kwadratowych, z biurami w Dublinie w stanie Ohio, a także w Greater Toronto Area. Dzięki modelowi biznesowemu Web-2-Print, SinaLite drukuje ogromną różnorodność produktów, od wizytówek, artykułów papierniczych, produktów promocyjnych, pudełek z tektury falistej, etykiet, odzieży niestandardowej, druków wielkoformatowych, oznakowań i prototypów. Elastyczność i produktywność są kluczowe dla biznesu.

„Scodix Ultra 6000 oferuje niesamowitą różnorodność ulepszeń, ale co najważniejsze, pozwoli nam bardzo szybko zmienić jedno ulepszenie na drugie, na przykład ze złotej folii na srebrne. Zmiana pracy w kilka minut tam, gdzie wcześniej potrzebowalibyśmy pół godziny lub godziny, jest ważna. Wiemy, że nasi klienci chcą mieć więcej możliwości dekorowania naszych produktów opakowaniowych, a teraz możemy to zaoferować” – mówi Meshkati. „Prasa uszlachetniająca Scodix będzie również bezproblemowo współpracować z naszymi 40-calowymi maszynami offsetowymi, przenosząc arkusze bezpośrednio z drukowania do ulepszeń na paletach, radykalnie zmniejszając naszą obsługę, maksymalizując ekonomię skali i powodując znaczne oszczędności kosztów na arkusz”.

Oprogramowanie Scodix Web2Print usprawnia produkcję i działa bezproblemowo w środowisku opartym na kodach kreskowych, w którym działa SinaLite. Poprawia to przepustowość, dokładność i skraca czas przygotowania, a także wspiera SinaLite w dostarczaniu ofert, które są bardziej ekonomiczne i przewidywalne.

„SinaLite to fantastyczna firma, Mike osiąga ambitny wzrost przy jednoczesnym zachowaniu swoich podstawowych wartości, takich jak jakość, obsługa i dotrzymywanie terminów. Cieszymy się, że Scodix będzie wspierać swój zespół w kontynuowaniu tych tradycji”, potwierdza Nixon. „Ta najnowsza sprzedaż firmie SinaLite jest również znacząca, ponieważ reprezentuje nasz pierwszy 40-calowy system w Kanadzie i potwierdza fantastyczny sukces, jaki Scodix odnosi w regionie”.

Na podstawie informacji firmy Scodix

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności