PrintFactory zadebiutowało z ulepszonymi funkcjami pulpitu nawigacyjnego i raportowania podczas Printing United 2022 w Las VegasPoprzedni artykuł 

Erik Strik, CEO
Erik Strik, CEO

W mieszanym środowisku drukowania firmom często trudno jest zobaczyć przegląd całej produkcji w jednym skonsolidowanym widoku. Często dane analityczne są przechowywane w drukarce lub ploterze, a procesy robocze — takie jak informacje RIP lub Nest — są przechowywane w używanej aplikacji. Ponieważ przepływ pracy PrintFactory jest centralnie zarządzany z dwukierunkowymi informacjami przesyłanymi za pośrednictwem przepływu pracy, są one w stanie pokazać pełne środowisko produkcyjne w jednym skonsolidowanym widoku.

Podzielili dane na dwie wyraźne funkcje:

  • Dashboard - który spogląda w przyszłość i pokazuje, jakie zlecenia trzeba jeszcze wyprodukować,
  • Raportowanie - które spogląda wstecz i pokazuje to, co już zostało ukończone.

Erik Strik, dyrektor generalny PrintFactory: „Jest to wyraźny wyróżnik od tego, co jest powszechnie dostępne, ponieważ daje drukarniom 360-stopniowy widok całej ich produkcji – każdą drukarkę, krajarkę, zadanie, RIP, zagnieżdżenie i proces – w jednym widoku, bez względu na markę lub lokalizację urządzenia, z aplikacji internetowej.

Aby zapobiec wąskim gardłom i zakłóceniom w produkcji, dajemy naszym klientom narzędzia do ich unikania, zanim się pojawią”.

Jak działa pulpit nawigacyjny PrintFactory?

Pulpit nawigacyjny zapewnia skonsolidowany widok wszystkich podłączonych urządzeń (drukarek i ploterów tnących) we wszystkich zakładach produkcyjnych, a także informacje o zadaniach, w tym zagnieżdżenia i procesy.

Oprócz wyświetlania oczekujących zadań w oparciu o terminy dostaw, pulpit nawigacyjny zawiera kontrolę stanu, aby poinformować zespół produkcyjny o potencjalnych problemach, zanim wystąpią zakłócenia.

Karty multimedialne zapewniają wgląd w to, które podłoże powoduje wąskie gardło i jak rozwiązywać problemy związane z produkcją, aby podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące planowania.

Erik kontynuuje: „Też byliśmy drukarzami, więc rozumiemy potencjalne wąskie gardła w produkcji. Przygotowanie do druku, drukowanie i wykańczanie są przewidywalne i mogą być zautomatyzowane. Ponieważ wycinanie jest najczęstszym wąskim gardłem, zaprojektowaliśmy pulpit nawigacyjny z filtrowaną listą zaplanowanych zadań, dzięki czemu możesz podjąć działania, takie jak przekierowywanie zadań za pomocą jednego kliknięcia. W tablicy rozdzielczej znajdują się również szacunkowe ilości atramentu i podłoża, które zostaną użyte do każdego zadania, a także szacunkowe koszty”.

Ulepszona funkcjonalność raportowania

Raportowanie zapewnia wszystkie te bogate w dane informacje o ukończonych zadaniach. W aplikacji informacje te mogą być przeglądane, eksportowane do Excela lub importowane bezpośrednio do systemów BI, MIS lub ERP i zawierają alerty za pośrednictwem systemu powiadomień.

Zestawienie zużycia atramentu i nośników, kosztów, odpadów i wydajności jest uwzględnione w planowaniu i harmonogramowaniu w systemie ERP. Uwzględniono długość i złożoność cięcia, a także informacje o kosztach narzędzia/maszyny, szybkości i wydajności.

Erik kontynuuje: „Jesteśmy zaangażowani w zrewolucjonizowanie druku wielkoformatowego poprzez zoptymalizowane przepływy pracy. Wierzymy, że każda praca powinna być właściwa za pierwszym razem i za każdym razem, a to kolejny przykład tego, jak urzeczywistniamy tę wizję”.

Pulpit nawigacyjny i raportowanie są uwzględnione w przepływie pracy, więc nie ma potrzeby posiadania oddzielnej subskrypcji lub modułu. Aplikacja pozwala klientom produkcyjnym zobaczyć przegląd, a klientom Connect wykonywać zaawansowane funkcje, takie jak przekierowywanie zadań do dowolnego podłączonego urządzenia za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego - z dowolnego miejsca lub podłączanie raportowania do swoich systemów.

Na podstawie informacji firmy Aurelon B.V.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności