POLAR Mohr z zapewnioną bezpieczną przyszłością. HEIDELBERG pozostaje partnerem handlowymPoprzedni artykuł 

Thomas Raab, dyrektor zarządzający nowej firmy POLAR Cutting Technologies GmbH (pośrodku) wraz z inwestorami z SOL Capital.
Thomas Raab, dyrektor zarządzający nowej firmy POLAR Cutting Technologies GmbH (pośrodku) wraz z inwestorami z SOL Capital.

Firma POLAR Mohr, której produkty firma Heidelberg Polska sprzedaje od samego początku, w trakcie ostatnich miesięcy była objęta programem restrukturyzacji. Program ten zakończył się włąsnie sukcesem, a okres restrukturyzacji dobiegł końca. Firma została przejęta przez SOL Capital. Oznacza to, że nasz wieloletni partner w zakresie systemów do cięcia i sztancowania etykiet ma ponownie zapewnioną bezpieczną przyszłość.

HEIDELBERG, w tym HEIDELVERG Polska, będzie nadal partnerem handlowym dostarczającym innowacyjne rozwiązania firmy POLAR Mohr. Firma zapewnia nas, że większy niż dotąd nacisk zostanie położony na automatyzację, cyfryzację i integrację przepływu prac, aby móc znacznie zwiększyć produktywność w druku akcydensowym i produkcji etykiet.

Thomas Raab, dyrektor zarządzający nowej firmy POLAR Cutting Technologies GmbH, skomentował: „Nasza pozycja lidera w branży zostanie wzmocniona dzięki temu nowemu otwarciu i dodatkowemu kapitałowi zapewnionemu przez SOL Capital. Będziemy nadal rozszerzać i konsolidować naszą pozycję lidera w zakresie innowacji poprzez rozwiązania w obszarze automatyzacji, które pozwolą naszym klientom znacząco zwiększyć ich produktywność i konkurencyjność. Dziękuję wszystkim pracownikom, klientom, dostawcom oraz naszemu partnerowi handlowemu i serwisowemu HEIDELBERG, który wspierał nas w trudnej fazie postępowania w sprawie tarczy ochronnej."

Na podstawie informacji firmy Heidelberg Polska

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności