Automatyczne cięcie arkuszy w blok do oklejarki - nowość z C.P. BourgPoprzedni artykuł 

W dzisiejszych czasach, automatyzacja procesów jest kluczowa w każdej branży, ponieważ pozwala na osiągnięcie większej efektywności i wydajności pracy. A w szczególności w sektorze drukarskim, ponieważ umożliwia szybsze i bardziej precyzyjne przetwarzanie arkuszy papieru.

Firma C.P. Bourg wprowadziła na rynek innowacyjne rozwiązanie – automatyczne cięcie i układanie arkuszy w bloki w linii za cyfrową, arkuszową maszyną drukującą. Dzięki dołączeniu modułów BPM i BPS, użytkownik otrzymuje poukładane wkłady gotowe do umieszczenia w oklejarce, co skraca czas przetwarzania arkuszy oraz eliminuje potrzebę ręcznego cięcia, układania i rozdzielania w bloki.

Urządzenia BPM i BPS oferują wiele konfiguracji pozwalających na przetwarzanie różnych rodzajów arkuszy, w tym cięcie w połowie i ułożenie – 2 użytki z arkusza za pomocą pojedynczego BPM, oraz perforację, złożenie w połowie, obrót o 90 stopni, ścięcie krawędzi, cięcie i ułożenie – 4 użytki z arkusza za pomocą podwójnego modułu BPM.

Na wyjściu dostępny jest jeden lub dwa moduły układania BPS, co umożliwia automatyczne przełączanie się między urządzeniami w momencie, kiedy jedno urządzenie jest pełne i czeka na wyładowanie arkuszy. Wykładanie może odbywać się z przesuwaniem po stosie lub bez, co daje użytkownikowi możliwość łatwego separowania wkładów.

Zestaw urządzeń BPM i BPS może być łatwo podłączony bezpośrednio do maszyny drukującej lub do podajnika arkuszy C.P. Bourg BSF. Zastosowanie tego rozwiązania nie tylko skraca czas przetwarzania arkuszy, ale także pozwala na oszczędność kosztów i zwiększenie wydajności pracy.

Automatyzacja procesów przetwarzania arkuszy papieru za pomocą urządzeń BPM i BPS od C.P. Bourg to przełomowy krok w druku arkuszowym. Dzięki temu rozwiązaniu, użytkownicy mogą osiągnąć większą wydajność i precyzję, a ich procesy pracy stają się bardziej efektywne i opłacalne.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności