XSYS wyznacza firmę FERAG na nowego dystrybutora na Australię i Nową ZelandięPoprzedni artykuł 

Firma XSYS ogłosiła powołanie firmy FERAG Australia Pty Ltd na nowego dystrybutora swojego portfolio płyt fleksograficznych i urządzeń do produkcji płyt w Australii i Nowej Zelandii. Klienci w regionie będą mogli skorzystać z długiej historii i doświadczenia FERAG w branży poligraficznej, ponieważ firma rozszerza swoje kompetencje o druk fleksograficzny i opakowania.

Roy Schoettle , regionalny wiceprezes APAC XSYS, powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że firma FERAG będzie reprezentować XSYS w tej części świata. Firma ma ugruntowaną pozycję i jest szanowanym dostawcą w branży graficznej, który przez wiele lat opiekował się obydwoma krajami dzięki istniejącemu portfolio produktów. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci naprawdę odniosą korzyści z oddanej firmy, która będzie koncentrować się na ich codziennych potrzebach . To ekscytujący czas, ponieważ opakowania – a także XSYS jako wiodący dostawca dla tej branży – rozwijają się na całym świecie. Australia i Nowa Zelandia są w dużym stopniu częścią tego wzrostu”.

Jako lokalny kontakt w zakresie systemów transportu, sortowania, buforowania i przetwarzania firmy FERAG, nowo mianowany dystrybutor XSYS ma siedzibę w Matraville w stanie NSW w Australii. Oprócz rozwiązań dla branży poligraficznej i systemów wewnętrznego przepływu materiałów, FERAG Australia zajmuje się dystrybucją również maszyn pakujących i systemów paletyzujących innych dostawców. Zespół ściśle współpracuje z klientami, aby skutecznie realizować ich projekty, od wstępnego planowania, instalacji i uruchomienia, po szkolenie operatorów i wsparcie posprzedażowe. Jako taki idealnie pasuje do XSYS oraz jego innowacyjnych rozwiązań i usług.

„Okazja do przejęcia portfolio XSYS nadeszła w świetnym momencie dla FERAG, ponieważ kontynuujemy rozwój firmy w nowych segmentach branżowych” — powiedział Philip Batty, dyrektor zarządzający FERAG Australia . „Oczywiście naszym głównym priorytetem jest teraz zapewnienie, że obecni klienci XSYS są dobrze obsłużeni, a przejście na nowy system przebiega tak płynnie, jak to tylko możliwe. Nasz zespół z niecierpliwością oczekuje możliwości reprezentowania tego światowej klasy portfolio rozwiązań fleksograficznych dzięki najlepszej w swojej klasie sprzedaży, obsłudze i wsparciu technicznemu”.

FERAG będzie magazynował i dostarczał płyty fleksograficzne nyloflex®, płyty typograficzne nyloprint® oraz zmywacz nylosolv®. Umowa weszła w życie 24 lutego 2023 roku .

Na podstawie informacji firmy XSYS

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności