DALIM SOFTWARE pokaże na Dscoop Edge World, jak DALIM DRIVE może przyspieszyć produkcję druku cyfrowegoPoprzedni artykuł 

Druk cyfrowy nadal rewolucjonizuje każdą część druku komercyjnego, wielkoformatowego i opakowań. Ale bardziej złożone przepływy pracy produkcyjnej i coraz krótsze terminy oraz umowy o poziomie usług stawiają produkcję drukarską w centrum uwagi. Wiele przepływów pracy związanych z drukowaniem wciąż napotyka na wyzwania związane ze skalowalnymi wymaganiami lub zwiększoną szybkością drukarek cyfrowych.

Na stoisku 314 podczas Dscoop Edge World 2023 firma DALIM SOFTWARE (www.dalim.com), twórcy oprogramowania do tworzenia, produkcji i zarządzania treścią drukowaną, pokaże drukarniom, że mogą znacznie poprawić szybkość przetwarzania — i drukarki — dzięki DALIM DRIVE.

DALIM DRIVE. Optymalizacja plików gotowych do druku w czasie rzeczywistym

Równie ważny jak wydajność silnika drukującego jest cyfrowy interfejs użytkownika (DFE), który go zasila. Gdy DFE otrzymuje problematyczny plik, produkcja jest wstrzymywana, a nawet zatrzymywana. Zły plik może zdławić cały wydruk — potencjalnie kosztowny wynik. Źle zbudowane pliki, często pochodzące z wielu różnych źródeł, zwiększają ryzyko niepowodzenia podczas drukowania.

Dlatego też kluczowym czynnikiem zapewniającym szybkie i przewidywalne wydruki jest stałe zasilanie DFE czystymi, zoptymalizowanymi, gotowymi do druku plikami . DALIM DRIVE przygotowuje pliki do bezproblemowej produkcji cyfrowej i rozwiązuje problematyczne pliki, jednocześnie poddając kwarantannie pliki, których nie można wydrukować — eliminując w ten sposób wąskie gardła w przetwarzaniu plików. DALIM DRIVE to narzędzie do druku cyfrowego, które bezproblemowo integruje się z istniejącymi systemami produkcyjnymi i skaluje się wraz ze wzrostem obciążenia firmy.

DALIM DRIVE spełnia wysokie wymagania szybkiego druku cyfrowego. Zbudowany w oparciu o rozległe doświadczenie DALIM SOFTWARE w rozwiązaniach do wydajnego drukowania, DALIM DRIVE może przeprowadzać inspekcję wstępną, normalizować , optymalizować , a nawet naprawiać pliki PDF w czasie zbliżonym do rzeczywistego. DALIM DRIVE zapewnia znacznie większą moc i szybkość każdemu dojrzałemu systemowi przepływu pracy oraz może równoważyć obciążenie, aby szybciej wykonywać te zadania. Opierając się na unikalnej, skalowalnej technologii , DALIM DRIVE może przetwarzać i wyprowadzać 20 plików PDF — lub więcej — na sekundę . Drukarki mogą skalować się na większą skalę i szybciej.

W ten sposób drukarnie o bardzo wysokich wymaganiach dotyczących danych mogą szybko i bezproblemowo zmaksymalizować wydajność szybkich maszyn cyfrowych. Jeden użytkownik uwięził dziesiątki tysięcy zadań dziennie — czasem z wieloma stronami — z wewnętrznie opracowanego przepływu pracy. Firma zajmująca się sprzedażą bezpośrednią wykorzystała DALIM DRIVE w swoim istniejącym przepływie pracy do inspekcji wstępnej i normalizacji ponad dwóch milionów zadań związanych z przygotowaniem do druku w ciągu roku, oszczędzając niezliczone godziny edycji Adobe CC. Inny dostawca usług drukowania może sprawdzać i poprawiać średnio znacznie więcej spersonalizowanych plików PDF na sekundę. Spowodowało to znaczne oszczędności kosztów.

Zbudowanie kompletnego systemu produkcyjnego ze śledzeniem zleceń z wykorzystaniem DALIM ES

Dla firm, które wymagają bardziej kompletnego przepływu pracy, DALIM ES jest kompletnym systemem przepływu pracy z systemem śledzenia, przeglądu i zatwierdzania produkcji, który zapewnia widoczność i status pracy oraz, dla księgowości, statystyki dotyczące czasu trwania każdej pracy. Teraz drukarka może wiedzieć, gdzie znajdują się wszystkie jej zadania.

DALIM ES zapewnia szeroką gamę narzędzi, łączących światowej klasy przepływ pracy w produkcji, zarządzanie projektami/współpracę, proofing online i zarządzanie zasobami. Można go skalować do obsługi dowolnej liczby pras tradycyjnych i cyfrowych. I bezproblemowo pobiera informacje do zgłoszeń pracy z praktycznie dowolnego systemu ERP.

„Większość dostawców druku bardzo dobrze czuje się w swoich starszych przepływach pracy. Jednak zwiększona prędkość drukarki bardzo utrudnia dostarczanie plików do druku bez powodowania przestojów drukarki. Najbardziej wydajną aktualizacją jest dodanie wyspecjalizowanych zadań związanych z przepływem pracy DALIM DRIVE do istniejącego przepływu pracy, eliminując nieefektywność starszego oprogramowania ” — wyjaśnia Graham Blanks, dyrektor ds. operacji biznesowych DALIM SOFTWARE na Amerykę Północną. „Największą parodią byłoby zainwestowanie w niezwykle szybką maszynę HP bez siły ognia, która zapewniałaby jej nieprzerwane działanie. Wierzymy, że odwiedzający Dscoop Edge odniosą ogromne korzyści z wizyty na stoisku DALIM SOFTWARE”.

Na podstawie informacji firmy DALIM SOFTWARE GmbH

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności