Asahi Photoproducts powraca na targi EskoWorldPoprzedni artykuł 

Firma Asahi Photoproducts, pionier w opracowywaniu fleksograficznych płyt fotopolimerowych, poinformowała dzisiaj, że weźmie udział w targach EskoWorld 2023, zaplanowane na 23-25 maja w Gaylord Palms Resort w Orlando na Florydzie.

Asahi będzie znajdować się w centrum wystawienniczym podczas wydarzenia, a jego eksperci będą na miejscu, aby wyjaśnić strategię zrównoważonego rozwoju Asahi i osiągnięcie przez nią certyfikatu Carbon Neutral dla AWP™. Eksperci będą również dostępni, aby omówić, w jaki sposób przełomowe rozwiązanie do tworzenia płyt CrystalCleanConnect może zrewolucjonizować operacje fleksograficzne . CrystalCleanConnect, wspólny projekt firm Asahi, Esko i Kongsberg, dostarcza płyty gotowe do druku, od obrazowania surowca po cięcie na zintegrowanym stole Kongsberg. CrystalCleanConnect zmniejsza liczbę etapów tworzenia płyt z 12 do 1, zmniejsza potrzebę interwencji operatora i znacznie zmniejsza ilość odpadów, co czyni go najbardziej zrównoważonym rozwiązaniem do tworzenia płyt na świecie.

Wśród ekspertów Asahi obecnych na miejscu będą Gene Martin, agent Asahi Photoproducts USA, Akihiro Kato, dyrektor zarządzający i starszy dyrektor generalny działu Photoproducts oraz Yusuke Kaneko Assistant Manager.

„Zmywalna wodą płyta Asahi istnieje na rynku od 15 lat” — powiedział Gene Martin — „i nadal zwiększamy jej wartość dla przemysłu i środowiska. W 2022 r. nasza zmywalna wodą płyta AWP™ -DEW uzyskała certyfikat Carbon Neutral we współpracy z The Carbon Trust, podkreślając kierunek firmy, aby stać się neutralną pod względem emisji dwutlenku węgla we wszystkich swoich przedsiębiorstwach do 2050 r. Przedstawiona zostanie również płyta AWP™ CleanFlat, zmywalne rozwiązanie z płytą FlatTop o wysokiej jakości konsystencji dla prasy drukarskiej. Jestem dumny, że mogę przekazać te i inne ważne wiadomości uczestnikom EskoWorld w imieniu firmy i społeczności fleksograficznej”.

Na podstawie informacji firmy Asahi Photoproducts

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności