Michelman zaprezentuje swoje produkty na targach Dscoop Edge St. Louis World ExpoPoprzedni artykuł 

Jan Denies
Jan Denies

Michelman zaprezentuje swoje podkłady na bazie wody w linii i poza linią, lakiery do nadruku i środki wzmacniające dla właścicieli maszyn HP Indigo na targach Dscoop Edge St. Louis World Expo. Branża druku cyfrowego korzysta z innowacyjnej współpracy Michelmana z HP Indigo od prawie 20 lat.

Michelman współpracował z HP Indigo, aby zaoferować DigiPrime®, preferowane podkłady prasowe z certyfikatem HP dla nośników papierowych i foliowych, które zapewniają najlepszą możliwą wydajność. Jego doskonała przyczepność do szerokiej gamy podłoży i atramentu HP Indigo ElectroInk zapewnia wszechstronność i bezpieczeństwo w zastosowaniach, w tym w opakowaniach elastycznych, wysokowydajnych etykietach, składanych kartonach i druku komercyjnym.

DigiGuard® Plus poprawiają działanie zatwierdzonych przez HP UV OPV w połączeniu z rozwiązaniami do gruntowania DigiPrime® firmy Michelman. Pozwala właścicielom maszyn zwiększyć wielkość rynku adresowalnego, lepiej obsługiwać rynki etykiet o wysokiej wydajności i produkować więcej dzięki cyfrowym prasom do etykiet HP Indigo.

Oprócz swojej wystawy, Michelman's Jan Denies, Global Account Manager HP Indigo, zaprezentuje sesję edukacyjną zatytułowaną „Wybór odpowiedniego podkładu do zastosowań etykiet w linii produkcyjnej”. Denies skomentował: „Zawsze dobrze jest spojrzeć na nowe sposoby optymalizacji dostępnych technologii w miarę ewolucji produktów i warunków. Podczas tej sesji omówimy niektóre kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze podkładów do zastosowań etykiet w linii produkcyjnej. Niektóre z tematów, które omówimy, obejmują: różnice w przyczepności atramentu w zależności od rodzaju podłoża, określenie, jaka gramatura powłoki pomoże spełnić specyfikację produktu oraz wybór najlepiej dopasowanego podkładu do konkretnych potrzeb”.

Denies dodał: „Nasze rozwiązania przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju materiałów drukowanych i umożliwiają drukowanie na szerszej gamie podłoży, w tym podłożach utworzonych z materiałów pochodzących z recyklingu lub ze źródeł odnawialnych. Zapewniamy te korzyści bez negatywnego wpływu na naturalną zdolność do recyklingu, ponownego roztwarzania lub kompostowalności gotowego artykułu. Wybrane podkłady Michelmana zostały gruntownie przetestowane i spełniają wiodące standardy branżowe dotyczące stosowania w opakowaniach nadających się do kompostowania.

Jako kolejny dowód na zaangażowanie Michelmana w zrównoważony rozwój, firma otrzymała ostatnio pożądaną ocenę EcoVadis Gold. Ocena zrównoważonego rozwoju EcoVadis to ocena tego, jak dobrze firma zintegrowała zasady zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) w czterech głównych obszarach: środowisko, prawa pracownicze i prawa człowieka, etyka i zrównoważone zamówienia.

Michelman będzie wystawiał się na stoisku nr 109 na Dscoop Edge St. Louis World Expo, które odbędzie się w dniach 7-10 maja 2023 r. w America's Center w St. Louis, MO. „Wybór odpowiedniego podkładu do aplikacji etykiet w linii produkcyjnej” zostanie przedstawiony przez firmę Denies w poniedziałek, 8 maja o godzinie 13:45.

Na podstawie informacji firmy Michelman

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności