HP Indigo uruchomiło nowy PrintOS SW Suite, aby wesprzeć rozwój swoich klientówPoprzedni artykuł 

Firma HP Indigo ogłosiła dziś rozszerzenie swoich rozwiązań programowych, które mają pomóc użytkownikom w korzystaniu z zaawansowanych możliwości, które można uzyskać dzięki integracji oprogramowania i narzędzi opartych na danych w hali produkcyjnej druku. Nowy pakiet oprogramowania HP PrintOS upraszcza ofertę aplikacji HP, która będzie teraz składać się z czterech modułów zwanych pakietami Power Pack.

HP PrintOS Suite to oparty na chmurze system operacyjny, który zwiększa produktywność i inspiruje do innowacji. Po najnowszym opracowaniu pakiet PrintOS Suite będzie teraz składał się z czterech pakietów Power Pack, koncentrujących się na narzędziach do monitorowania prasy i zarządzania wydajnością , aplikacjach zapewniających spójną jakość we wszystkich zadaniach, maszynach i zakładach, unikalnych modułach personalizacji i kreatywności dostosowywania oraz cyfrowej automatyzacji witryny od złożenia do wysyłki.

Aby sprostać wyzwaniom biznesowym i ulepszyć swoją ofertę, HP wyznaczył Petara Obradovica na stanowisko dyrektora ds. rozwiązań w zakresie oprogramowania przemysłowego i wdrożył nowy dedykowany zespół ds. sprzedaży oprogramowania. „Nasi odnoszący największe sukcesy i zaawansowani klienci polegają na oprogramowaniu, aby zmaksymalizować wydajność produkcji, szybko podejmować trafne decyzje i poszerzać swoją ofertę” — powiedział Noam Zilbershtain, dyrektor generalny HP Indigo i Scitex. „Rozumiemy, że dobrobyt w branży produkcji druku cyfrowego zależy od danych i oprogramowania, i chcemy, aby każdy z naszych użytkowników mógł wykorzystać te zasoby do rozwoju swojej działalności”.

W niedawnym badaniu NAPCO 58,6% uczestników ankiety stwierdziło, że zwiększy produktywność dzięki „inwestycjom kapitałowym, które wspierają automatyzację, wydajniejszy przepływ pracy i szybką rotację zleceń”. Pakiet PrintOS odpowiada na te potrzeby i strategicznie pozycjonuje HP Indigo, aby pomóc dostawcom usług płatniczych odnieść większy sukces. Dan Mortimer, dyrektor ds. technologii w amerykańskim przedsiębiorstwie poligraficznym Alexander's, powiedział: „Każdego dnia polegamy na zautomatyzowanym zarządzaniu kolorami HP Indigo, interfejsach API i architekturze przepływu pracy PrintOS, aby dostarczać produkty najwyższej jakości szybciej i wydajniej niż kiedykolwiek wcześniej” .

Dzięki HP PrintOS klienci zwiększają produktywność nawet o 50%.

Dyrektor Industrial Software Solutions, Petar Obradovic, powiedział: „PrintOS ma ponad 22 000 użytkowników HP Indigo, a ponad 4000 z nich korzysta z niego codziennie. To oszałamiające liczby”. Obradovic wyjaśnił, że PrintOS Software Suite umożliwia klientom monitorowanie produkcji w czasie rzeczywistym, zwiększenie produktywności nawet o 50%, automatyzację procesów, takich jak kontrola jakości i dopasowywanie kolorów, oraz tworzenie spójnych wydruków we wszystkich zadaniach, maszynach i lokalizacjach. „Każdy dostawca usług drukarskich, niezależnie od tego, czy aspiruje do bycia globalnym dostawcą online, jeśli wydajnie zarządza dużymi ilościami danych o stałej jakości, potrzebuje naszych rozwiązań w zakresie oprogramowania, aby zoptymalizować ich cyfrową transformację” – podsumował.

Pakiety PrintOS Suite Power Pack będą oferowane na zasadzie subskrypcji od 1 lipca 2023 r.

Na podstawie informacji firmy HP Inc.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności