Alexander`s kontynuuje inwestycje w HP dodając dwie dodatkowe maszyny cyfrowe HP Indigo 100KPoprzedni artykuł 

Alexander's Print Advantage, firma z siedzibą w stanie Utah specjalizująca się w zautomatyzowanym druku i realizacji, ogłosiła dzisiaj, że dodała dwie nowe maszyny cyfrowe HP Indigo 100K do swojej istniejącej floty cyfrowych maszyn produkcyjnych, aby sprostać szybko rosnącemu zapotrzebowaniu na wysokiej jakości, zautomatyzowane drukowanie i realizację usługi.

Alexander's, z siedzibą 30 mil na południe od Salt Lake City w stanie Utah, obsługuje swoich klientów od 1979 roku. Alexander's rozwinął się z wielolokalowego punktu ksero do globalnego przedsiębiorstwa drukującego i realizującego usługi, obsługującego klientów w 14 krajach i dostarczającego przesyłki do ponad 30 krajów na całym świecie. świat. Alexander's specjalizuje się w niestandardowych produktach drukowanych na żądanie, w tym książkach i czasopismach, kartach, zaproszeniach, zdjęciach, przesyłkach reklamowych, realizacjach dla sklepów DIY i nie tylko.

Jeff Alexander, prezes firmy Alexander's, powiedział: „Alexander's Print Advantage wytwarza produkty jednorazowe, a my polegamy na elastyczności naszej floty maszyn HP Indigo. Naprawdę podobał nam się nasz pierwszy HP Indigo 100K i aby sprostać naszym wymaganiom produkcyjnym, zdecydowaliśmy się dodać dwa kolejne 100K, abyśmy mogli nadal dostarczać jakość i ilości, których wymagają nasi klienci”.

W ciągu ostatnich kilku lat Alexander's odnotował szybki wzrost, który tylko w zeszłym roku wyniósł 35 procent, napędzany popytem na zautomatyzowane usługi na żądanie. Wyposażone już w jedną maszynę HP Indigo 100K, HP Indigo 12000HD, HP Indigo 7800 i HP Indigo w7250, te dwie dodatkowe maszyny cyfrowe HP Indigo 100K pomogą rozszerzyć działalność firmy, zapewniając klientom najwyższą jakość.

W szczycie sezonu Alexander's wysyła do 30 000 zamówień dziennie. Aby wydajnie przetwarzać tysiące zamówień na godzinę, Alexander's wykorzystuje HP PrintOS i otwarte interfejsy API do integracji i optymalizacji przepływów pracy. W ten sposób klienci mogą automatycznie przesyłać zamówienia bezpośrednio do systemów biznesowych firmy Alexander, usprawniając proces zarówno dla firmy Alexander, jak i jej klientów.

„Automatyzacja jest kluczem do szybkiego rozwoju firmy Alexander. Każdego dnia polegamy na zautomatyzowanym zarządzaniu kolorami HP, interfejsach API i architekturze przepływu pracy PrintOS, aby dostarczać produkty najwyższej jakości, szybciej i wydajniej niż kiedykolwiek wcześniej” — powiedział Dan Mortimer, dyrektor ds. technologii w firmie Alexander's.

„HP ma zaszczyt być wieloletnim zaufanym partnerem firmy Alexander's, która skaluje swoją działalność, aby sprostać szybko rosnącemu zapotrzebowaniu na swoje usługi” — powiedział Fernando Alperowicz, wiceprezes i dyrektor generalny AMS HP Industrial. „Dzięki tym dwóm dodatkowym prasom cyfrowym HP Indigo 100K i HP PrintOS Alexander's będzie nadal dostarczać wysokiej jakości rozwiązania w zakresie zautomatyzowanego drukowania i realizacji dla rosnącej bazy klientów”.

Na podstawie informacji firmy HP Inc.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności