Asahi Photoproducts celuje w Solvent ZERO na targach Labelexpo Europe 2023Poprzedni artykuł 

Asahi Photoproducts, pionier w rozwoju fleksograficznych płyt fotopolimerowych, poinformował dzisiaj, że będzie wystawiał się na targach Labelexpo Europe, zaplanowanych na 11-14 września w Brukseli. Asahi Photoproducts, spółka zależna Asahi Kasei, będzie zlokalizowana na stoisku 5a34 na targach, gdzie odwiedzający będą mogli dowiedzieć się, w jaki sposób przejście z płyt zmywanych rozpuszczalnikiem na zmywanie wodą może nie tylko uczynić ich działalność bardziej zrównoważoną, ale także zmniejszyć ilość odpadów , poprawić jakość druku i przyspieszyć wprowadzanie produktów na rynek.

"Cieszymy się , że po raz kolejny wystawiający się na Labelexpo Europe, wiodący targi branży etykiet” — powiedział Dieter Niederstadt, kierownik ds. marketingu technicznego w firmie Asahi Photoproducts . “

Większość producentów płyt _ Dzisiaj nadal używaj zmywania rozpuszczalnikiem technologie produkcji płyt , które często może generować niepożądany zapach w otoczeniu roboczym środowisko . w tym dzień i wiek , wielu ludzi wierzy że producent powinien Być środowiskowo zrównoważone i tworzyć zrównoważone rozwiązania na lepsze pracujący środowisko .

Branża poligraficzna opakowań powinien Być podjęcie proaktywnych działań w tym kierunku.

to znaczy tworzenie lepszej przyszłości dla zakładów produkujących płyty i dbanie o ludzi , którzy pracować w tych wyposażenie . Asahi Kasei zawsze martwiła się o „życie” i „życie” i tak jest Teraz wprowadzenie Co To oznacza , krok po kroku , dla witryn produkcji płyt .

Asahi Kasei opracowała konkretny plan działania w kierunku rozwiązania Solvent ZERO pomoże w robieniu płyt Operacje nie tylko być bardziej zrównoważony , ale tworzyć bezpieczniejszy , przyjemniejszy praca środowisko dla nich bardzo cenny zasób – ich pracownicy – jak oni migrować do operacji Solvent ZERO . Na Labelexpo Europe firma będzie Być odsłonięcie tę mapę drogową i pomoc goście zrozumieć ich najlepszą drogę do przyszłości Solvent ZERO.

Przełomowa jednostka recyklingu wody znacznie zmniejsza zużycie ścieków i detergentów

Na targach Labelexpo Europe 2023 firma Asahi Photoproducts zaprezentuje również zaktualizowaną jednostkę do recyklingu ścieków AWP TM do użytku z systemami obróbki płyt AWP TM . Zmywalne wodą płyty fleksograficzne AWP TM -DEW CleanPrint firmy Asahi Photoproducts uzyskały certyfikat Carbon Neutral przyznany przez Carbon Trust. Ponadto, aby jeszcze bardziej zwiększyć zrównoważony rozwój swoich rozwiązań w zakresie produkcji płyt, firma Asahi opracowała ten innowacyjny system recyklingu wody dla urządzeń do obróbki płyt AWP TM . Urządzenie jest wyposażone w zastrzeżoną technologię filtrowania opracowaną przez Asahi Kasei, która zmniejsza ilość ścieków o 75% i zużycie detergentu o 40%. W standardowej operacji przetwarzania płyt trwającej 10 godzin dziennie system może przetwarzać płyty o powierzchni do 38 m2 (410 stóp kwadratowych). To jeszcze bardziej zwiększa trwałość operacji fleksograficznych.

Ta technologia filtrowania, oferowana pod marką Microza®, to technologia separacji membran z pustych włókien firmy Asahi Kasei, która zapewnia najnowocześniejsze możliwości uzdatniania wody, a także szeroki zakres zastosowań w innych procesach przemysłowych. W Instalacji Recyklingu Ścieków AWP TM technologia ta została zoptymalizowana pod kątem coraz bardziej rygorystycznych przepisów dotyczących odprowadzania ścieków. Wkład filtrujący można łatwo wymienić, a częstotliwość wymiany zależy od wielkości produkcji płyt klienta; a niewielka ilość oczyszczonych ścieków może zostać odebrana przez wykonawcę w celu utylizacji.

Droga do Solvent ZERO

Carbon Neutral AWP TM i CleanFlat to najbardziej zrównoważone podejście do produkcji płyt fleksograficznych. Podczas targów Asahi Photoproducts będzie dystrybuować informacyjną białą księgę wyjaśniającą, dlaczego neutralność pod względem emisji dwutlenku węgla jest ważna, dlaczego technologia CleanPrint była kluczowym elementem uzyskania tego certyfikatu oraz omawiającą zarówno proces, jaki przeszła firma, aby osiągnąć ten ważny status, jak i jej plany na przyszłość. Ponadto, w ramach naszej mapy drogowej do przyszłości Solvent ZERO dla tych operacji wytwarzania płyt, które obecnie wykorzystują technologie płukania płyt solwentowych, Asahi Photoproducts wprowadziło kliszę o niskim zużyciu rozpuszczalnika, która pomoże firmom w niezbędnym przejściu na Solvent ZERO.

Na podstawie informacji firmy Asahi Photoproducts

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności