HP na LabelexpoPoprzedni artykuł 

Jako lider rynku z największą zainstalowaną bazą i najszerszym portfolio maszyn cyfrowych, HP Indigo prezentuje na LabelExpo kompleksową produkcję cyfrową. Dzięki pierwszej prezentacji w Europie zarówno drukarka cyfrowa HP Indigo V12, jak i niedawno wprowadzona na rynek drukarka cyfrowa HP Indigo 200K zademonstrują cyfrową wydajność, zrównoważony rozwój i rentowność dla branży etykiet i opakowań. Oprócz popularnej drukarki cyfrowej HP Indigo 6K konwerterzy będą mogli dowiedzieć się, w jaki sposób technologie LEP i LEP X firmy Indigo mogą pomóc im w rozwoju ich działalności.

Drukarka cyfrowa V12 zapewnia nieprzerwaną produkcję i moc zarobkową; drukarka cyfrowa HP Indigo 200K zapewnia 30-procentową poprawę szybkości i 45-procentowy wzrost wydajności oraz otwiera drzwi dla bardziej elastycznych przetwórców opakowań, którzy chcą wejść na rynek cyfrowy; a HP Indigo 6K to wszechstronna maszyna oferująca rozwiązania E2E.

Na stoisku zademonstrowana zostanie również fabryka opakowań cyfrowych, w której znajduje się drukarka cyfrowa HP Indigo 200K wraz ze sprzętem do przygotowania do druku i wykańczania. Wyrafinowana prezentacja aplikacji zaprosi odwiedzających do zbadania próbek unikalnych i zrównoważonych etykiet, koszulek termokurczliwych i opakowań elastycznych.

Na podstawie informacji firmy HP

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności