SISTRADE na kolejnej edycji Labelexpo EuropePoprzedni artykuł 

SISTRADE - Software Consulting, S.A. będzie wystawiać się na nadchodzącej edycji targów Labelexpo Europe, które odbędą się w Brukseli w dniach 11-14 września 2023 r. Labelexpo Europe uznawane są za jedno z najważniejszych targów branży etykiet i druku opakowań, składające się z 9 hal z ponad 600 wystawcami i przyciągające profesjonalistów z ponad 145 krajów.

W tym roku SISTRADE zaprezentuje najnowszą wersję oprogramowania Sistrade V.12.13, wprowadzającą kilka nowych funkcji i ulepszeń dla wszystkich firm z branży etykiet, opakowań giętkich i druku opakowań. Podczas tej prezentacji przedstawimy nowe funkcjonalności karty technicznej etykiet (Label Technical Sheet), takie jak główne repozytorium danych, które w połączeniu z graficznym zarządzaniem procesem i Digital Job Ticket zawiera wszystkie dane techniczne niezbędne do inteligentnej produkcji i pełnej identyfikowalności danych. Karty techniczne etykiet uwzględniają wszystkie istotne szczegóły techniczne wydajnego cyklu życia produktu, w tym szczegółowe informacje, takie jak kierunek przewijania, zastosowanie sztancowania, dodatkowe materiały i inne. Karty techniczne etykiet umożliwiają generowanie narzędzi produkcyjnych, takich jak aniloksy, wykrojniki, płyty, a także dostarczają informacji o lokalizacji narzędzia. Posiadanie karty technicznej etykiety z dobrze zdefiniowanymi szczegółami technicznymi przekłada się na dobrze przygotowany i w pełni zintegrowany proces produkcyjny, w którym osiągana jest pełna identyfikowalność produktu finalnego, obejmująca wszystkie etapy jego projektowania i produkcji.

Odwiedzając LABELEXPO EUROPE, firmy będą miały okazję odkryć najnowsze aktualizacje i nową generację oprogramowania Sistrade dedykowaną drukowi etykiet i opakowań, które rewolucjonizuje całą technologię, odgrywając ważną rolę w inteligentnych fabrykach. Przyczynia się do lepszej automatyzacji i zwiększenia produktywności, wydajności i jakości w ogólnych operacjach firmy. Oprogramowanie Sistrade oferuje rozwiązania dla firm, które zmierzają w kierunku zrównoważonego przemysłu, promując modele biznesowe o bardziej zamkniętym obiegu, tworząc zrównoważony przemysł i przekształcając wyzwania w możliwości.

SISTRADE zaprasza do odwiedzenia stoiska 6C41, w hali 6 na targach Labelexpo Europe 2023.

Na podstawie informacji SISTRADE – Software Consulting, SA

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności