Teraz w API.PL Epson MONNA LISA ML-8000 w cenach specjalnychPoprzedni artykuł 

Ceny specjalne na drukarki EPSON ML8000
Ceny specjalne na drukarki EPSON ML8000

Chcesz rozszerzyć swoją działalność na nowy rynek druku bezpośredniego na tkaninach bawełnianych? Marzysz o wyróżnieniu się dzięki unikalnym projektom i ich produkcji? Mamy dla Ciebie ofertę, którą warto rozważyć!

Przedstawiamy drukarkę EPSON Monna Lisa 8000 – prawdziwą perełkę w świecie druku bezpośredniego na tkaninach i dzianinach! To rewolucyjne rozwiązanie jest o 50% tańsze od innych dostępnych na rynku rozwiązań, o porównywalnych parametrach druku.

Monna Lisa ML8000 to przede wszystkim precyzyjna technologia druku 8 głowicami PrecisionCore® Micro TFP, pozwalająca osiągnąć wyjątkową jakość i głębię kolorów, niezależnie od materiału, na którym drukuje. Druk atramentami pigmentowymi GENESTA, certyfikowanymi OEKO-TEX, jest ekologiczny i bezpieczny dla końcowego użytkownika. Osiem, 4,73 calowych głowic wysokiej rozdzielczości, drukujących jedno lub dwukierunkowo, zapewnia szybką produkcję.

Dzięki OFERCIE SPECJALNEJ API.PL na drukarki EPSON Monna Lisa 8000, teraz możesz rozpocząć przygodę z drukiem na bawełnie i innych materiałach z włókien naturalnych.

Jakie daje to możliwości? Odzież, dekoracje wnętrz, artykuły promocyjne i wiele innych!

Więcej informacji o EPSON Monna Lisa ML-8000

Chcesz poznać ofertę? Zapytaj o ceny specjalne

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności