Avery Dennison zaprasza do dołączenia do Connecting. Together na Labelexpo Europe 2023Poprzedni artykuł 

Aby uczcić osobiste spotkanie, firma Avery Dennison zorganizuje na targach Labelexpo 2023 specjalne wydarzenie o nazwie Connecting. Together. Na swoim stoisku (5A31) firma Avery Dennison będzie nawiązywać kontakt z klientami i branżowym ekosystemem w intymnej przestrzeni, w której zostaną zaprezentowane niektóre z ich najnowszych rozwiązań w zakresie opakowań oraz ekskluzywna oferta gastronomiczna.

Steve Flannery, starszy wiceprezes i dyrektor generalny Materials Group EMENA, komentuje: „W Avery Dennison wyobrażamy sobie połączoną i okrężną przyszłość. Labelexpo to dla nas świetna okazja do podzielenia się naszymi najnowszymi zrównoważonymi rozwiązaniami — materiałami etykietowymi o niższym śladzie węglowym oraz rozwiązaniami umożliwiającymi recykling lub ponowne użycie opakowań. Odwiedzający mogą również zapoznać się z demonstracjami naszych rozwiązań cyfrowych, aby w pełni zrozumieć, w jaki sposób inteligentne etykiety umożliwiają interakcję z konsumentem i kompleksową przejrzystość”.

Noel Kasmi, wiceprezes ds. marketingu etykiet i materiałów opakowaniowych EMENA w firmie Avery Dennison, dodaje: „Na targach Labelexpo zaprezentujemy kolejny etap naszej innowacyjnej podróży — naszą nową gamę etykiet termicznych i dekoracyjnych bez podkładu. Ponieważ rozwiązania bez podkładu są ważną częścią przyszłości, opracowaliśmy nowy zestaw produktów, które eliminują podkłady, aby zmniejszyć zużycie materiałów i ilość odpadów, a także zminimalizować wpływ opakowań na środowisko”.

Firma Avery Dennison jest zaangażowana w pomaganie klientom w ciągłym rozwoju i oczekuje zaangażowania w duchu współpracy w całym ekosystemie biznesowym, aby wzmacniać ludzi i zwiększać możliwości. Wierzą, że tylko poprzez Connecting. Together wszyscy możemy się rozwijać i rozwijać w naszej ciągle zmieniającej się, ciągle ewoluującej branży.

Na podstawie informacji firmy Avery Dennison Corporation

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności