Ekscytująca obecność Durst Group na targach Labelexpo Brussels 2023Poprzedni artykuł 

Z przyjemnością informujemy, że Durst Group będzie wystawiać się na wyczekiwanych targach Labelexpo Brussels 2023, które odbędą się w dniach 11-14 września w Brukseli.

Labelexpo Brussels słynie z skupiania najbardziej wpływowych graczy w branży drukowania etykiet i opakowań. Służy jako platforma do nawiązywania kontaktów, dzielenia się wiedzą i odkrywania najnowocześniejszych technologii, które napędzają rozwój sektora. Udział Durst Group w tym prestiżowym wydarzeniu wzmacnia nasze zaangażowanie w dostarczanie wyjątkowych rozwiązań dostosowanych do zmieniających się potrzeb naszych klientów.

W centrum uwagi na naszym stoisku skupimy się na trzech głównych tematach:

  • 𝗠𝗢𝗥𝗘 𝗔𝗣𝗣𝗟𝗜𝗖𝗔𝗧𝗜𝗢𝗡𝗦 - wierzymy w poszerzanie możliwości dla naszych klientów. Poprzez nasz udział w targach Labelexpo w Brukseli chcemy zaprezentować różnorodne zastosowania i podkreślić, w jaki sposób nasze rozwiązania mogą odblokować nowe możliwości i wzmocnić pozycję firm w osiąganiu ich celów.
  • 𝗠𝗢𝗥𝗘 𝗔𝗨𝗧𝗢𝗠𝗔𝗧𝗜𝗢𝗡 - wydajność i produktywność to kluczowe czynniki w branży druku etykiet i opakowań. Cieszymy się, że możemy pokazać, w jaki sposób nasze najnowocześniejsze technologie umożliwiają większą automatyzację, usprawnienie procesów i zmniejszenie liczby błędów ludzkich, zwiększając w ten sposób produktywność i zapewniając wyjątkowe wyniki.
  • 𝗟𝗘𝗦𝗦 𝗪𝗔𝗦𝗧𝗘 - zrównoważony rozwój to wspólna odpowiedzialność, a my w Durst Group jesteśmy zobowiązani do minimalizowania ilości odpadów w całym procesie produkcyjnym. Wykorzystując zaawansowane technologie, pokażemy, w jaki sposób nasze rozwiązania przyczyniają się do bardziej zrównoważonej przyszłości, zmniejszając wpływ na środowisko bez uszczerbku dla jakości.

CO BĘDZIE POKAZYWANE

Na naszym stoisku, zlokalizowanym w hali 7, na stoisku nr 7C45, będą Państwo mieli okazję osobiście zapoznać się z naszymi najnowocześniejszymi systemami drukowania, w tym naszymi najnowszymi cyfrowymi drukarkami etykiet, rozwiązaniami programowymi, narzędziami do automatyzacji przepływu pracy i nowymi zestawami atramentów . Ponadto pokażemy całą gamę nowych aplikacji. Nasz zespół ekspertów będzie dostępny, aby zapewnić spersonalizowane demonstracje, odpowiedzieć na pytania i omówić, w jaki sposób nasze rozwiązania mogą zrewolucjonizować operacje drukowania.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z następującymi atrakcjami:

  • Tau 510 RSCi ze stacjami Flexo

Zobacz na żywo drukarkę cyfrową o najwyższej wydajności na rynku. Tau 510 RSCi zapewnia ogromne korzyści dla Twojej produkcji: wszechstronność materiałów i zastosowań, doskonałą jakość druku nawet przy najwyższej wydajności i wyjątkowo wysoki całkowity koszt posiadania. Oto kilka powodów, dla których producenci etykiet używają Tau 510 RSCi, aby przestawić swoją produkcję fleksograficzną na cyfrową. Durst wyposaża Tau 510 RSCi w nowe funkcje automatyzacji, ułatwiając życie operatora i zwiększając ogólną wysoką wydajność maszyny. Prasa w salonie jest również wyposażona w wydajną funkcję podwójnej bieli, pozwalającą na drukowanie białym atramentem przy doskonałych poziomach krycia z prędkością 80 m/min.

  • Durst Hawk Eye

Durst Hawk Eye jest rewolucyjne. Ta innowacyjna technologia wykorzystuje systemy wizyjne z kamerą w celu zautomatyzowania jakości druku, co skutkuje znaczną redukcją odpadów i ogólną poprawą jakości druku. Durst Hawk Eye to nie tylko system kontroli, idzie o krok dalej, ponieważ koryguje błędy w druku, takie jak brakujące dysze, w linii iw czasie rzeczywistym, bez konieczności konfiguracji i interwencji operatora.

„Durst Hawk Eye zmienia zasady gry w branży druku cyfrowego” — mówi Martin Leitner, menedżer produktu w Durst Group. „Ta technologia znacznie zwiększy produktywność i wydajność, ale co ważniejsze, zmniejszy ilość odpadów i ślad węglowy naszych klientów. Cieszymy się, że możemy wprowadzić to innowacyjne rozwiązanie na rynek i zapewnić ekskluzywne informacje podczas Labelexpo”.

I wiele więcej przed nami...

Bądź na bieżąco w ciągu najbliższych tygodni, aby uzyskać ekskluzywną zapowiedź dalszych przełomowych technologii, które Durst zaprezentuje na tegorocznych targach Labelexpo.

Na podstawie informacji firmy Durst Group

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności