HP PageWide Industrial zdobywa inauguracyjną nagrodę BLI Production Pacesetter AwardPoprzedni artykuł 

HP PageWide Industrial (PWI) ma zaszczyt zostać wybranym przez Keypoint Intelligence na inauguracyjnego laureata nagrody Buyers Lab (BLI) 2023–2024 Pacesetter Award w dziedzinie zastosowań do druku produkcyjnego: Nagroda za wsparcie rozwoju działalności klientów. Ta nowa nagroda, dobrze znana w segmencie biurowym, w obszarze druku produkcyjnego, potwierdza znaczenie patrzenia poza prasę w celu zwiększenia sukcesu klienta.

Pomoc naszym partnerom będącym dostawcami usług druku (PSP) w budowaniu dochodowego biznesu jest dla HP priorytetem, a nagroda Pacesetter Award stanowi wyraz tego zaangażowania, podkreślając nasze ciągłe skupienie się na rozwoju naszych klientów, w tym na społeczności użytkowników HP Dscoop, konferencjach ConTEXT i inicjatywach Digital Equity.

Dscoop to największa na świecie społeczność druku cyfrowego, licząca ponad 16 000 członków. Promuje wartość druku cyfrowego za pośrednictwem globalnej i prężnej społeczności, globalnych konferencji, szczytów regionalnych, regularnych seminariów internetowych i dużego repozytorium treści online, które zawiera spostrzeżenia dostawców usług płatniczych, agencji, właścicieli marek i wydawców.

ConTEXT to seria konferencji roboczych organizowanych przez HP PWI, które gromadzą zainteresowane strony z całego łańcucha dostaw książek w celu znalezienia rozwiązań na poziomie branżowym, oferując naszym partnerom PSP cenną okazję do bezpośredniego nawiązania kontaktu z obecnymi i potencjalnymi klientami wydawców oraz ich odpowiednikami w branży drukarskiej.

PWI połączyło siły z inicjatywą HP Digital Equity Initiative i naszymi partnerami z PSP, aby zapewnić pięknie wydrukowane, dwujęzyczne książki dziesiątkom tysięcy dzieci przesiedlonych w wyniku wojen w Afganistanie i na Ukrainie, demonstrując w zasadniczy sposób krytyczną wartość druku.

Annette Friskopp, wiceprezes i dyrektor generalna HP PageWide mówi: „HP PageWide Industrial jest wdzięczny firmie Keypoint Intelligence nie tylko za uznanie naszego zaangażowania we wzmacnianie siły naszych partnerów będących dostawcami usług druku, ale także za utworzenie nagrody, która potwierdza znaczenie nasz wspólny sukces dla branży poligraficznej w przejściu na zalety druku cyfrowego.”

Na podstawie informacji firmy HP Inc.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności