Bennett Graphics wzmacnia rozwój dzięki HP PageWide Advantage 2200Poprzedni artykuł 

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie firm poligraficznych, Bennett Graphics, wychodzi naprzeciw rosnącym wymaganiom swoich klientów instalując niedawno ogłoszoną drukarkę HP PageWide Advantage 2200. Inwestycja ta umożliwia firmie zapewnianie swoim klientom z kompleksowym, połączonym i zintegrowanym doświadczeniem.

Firma Bennett Graphics z siedzibą w Tucker w stanie Georgia stale poszukuje technologii zapewniających szybkie, niezawodne, proste i innowacyjne usługi umożliwiające urzeczywistnienie pomysłów klientów. W rzeczywistości firma obsługuje klientów z całego świata, z różnych branż, w tym opieki zdrowotnej, handlu detalicznego, farmaceutycznego i edukacyjnego.

Założona w 1967 roku firma Bennett Graphics została zbudowana jako drukarnia komercyjna, specjalizująca się w druku cyfrowym, offsetowym, wielkoformatowym, wykańczaniu cyfrowym i sztancowaniu laserowym. Ponad pięćdziesiąt pięć lat później firma nadal poszerza horyzonty w branży poligraficznej — tylko w zeszłym miesiącu firma Bennett Graphics wykonała 4 razy więcej zleceń druku niż kiedykolwiek wcześniej — i nie zamierza na tym poprzestać. Mówiąc dokładniej, dzięki rozwiązaniu HP PageWide Advantage 2200 firma mogła przyspieszyć realizację projektów; zamiast zajmować ponad 100 godzin, zajmuje to teraz mniej niż 20 godzin.

Ponadto dzięki rozwiązaniu HP PageWide Advantage 2200 firma Bennett Graphics mogła także kontynuować swoje inicjatywy dotyczące zrównoważonego rozwoju. Dla firmy najważniejsze było zapewnienie redukcji ilości odpadów i możliwie najefektywniejszego procesu produkcyjnego. Maszyna ta nie tylko została zaprojektowana tak, aby spełniać wymagania światowych przepisów, ale dzięki temu dodatkowi firma może skupić się na ograniczeniu swojego szerszego wpływu na środowisko.

Mówiąc o najnowszej inwestycji, David Bennet, prezes Bennett Graphics, powiedział: „Nasi klienci starali się dostać do przestrzeni cyfrowej. Wiedząc o tym, chcieliśmy współpracować z partnerem, na którym moglibyśmy polegać i który mógłby nam pomóc. Pracując z HP już od wielu lat, wiedzieliśmy, że to właśnie oni nam w tym pomogą. Dzięki rozwiązaniu HP PageWide Advantage 2200 moglibyśmy działać szybciej, być bardziej konkurencyjni i wszechstronni”. Kontynuował: „Od czasu zakupu tej maszyny nie tylko udało nam się podnieść poziom obsługi klienta, ale także poszerzyć naszą sieć i dotrzeć do nowych społeczności w całym kraju”.

Obsługa klienta jest dla firmy nie tylko najwyższym priorytetem, ale zapewnienie pracownikom produktywnego doświadczenia jest również kluczowym filarem. Dzięki tej innowacyjnej maszynie firma Bennett Graphics była w stanie dotrzymać obietnicy złożonej swoim pracownikom, zapewniając im to, czego potrzebują, aby odnieść sukces – płynną, usprawnioną i wydajną podróż pracowników. Bennett Graphics pokazuje, jak instrumentalna może być technologia druku cyfrowego w napędzaniu rozwoju firmy, zaangażowaniu pracowników, tworzeniu wysokiej jakości wydruków i docieraniu do klientów tam, gdzie się znajdują. ?si=eCcH3PesR5a8KSrY

Na podstawie informacji firmy HP Inc.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności