Asia Symbol angażuje firmę ABB do zapewnienia systemu realizacji produkcji w trzech fabrykach bibuły w ChinachPoprzedni artykuł 

Firma ABB zainstalowała system realizacji produkcji ABB Ability™, w pełni integrujący się z maszynami i systemami innych firm. Zdjęcie Asia Symbol
Firma ABB zainstalowała system realizacji produkcji ABB Ability™, w pełni integrujący się z maszynami i systemami innych firm. Zdjęcie Asia Symbol

W miarę jak Asia Symbol Group, jeden z największych producentów masy celulozowej w Chinach, rozszerza swoją działalność celulozowo-papierniczą o produkcję bibuły, wybrała długoterminowego partnera strategicznego, firmę ABB, do dostarczenia systemu ABB Ability™ Manufacturing Execution System (MES) i integracji systemów w trzech swoich fabrykach tkanek w Chinach.

Najnowszy kontrakt dla fabryk w Guangdong, Shandong i Jiangxi potwierdza silne, długotrwałe relacje pomiędzy ABB a Asia Symbol, częścią globalnej Grupy RGE (Royal Golden Eagle).

W ostatnich latach zaowocowało to dostawą napędów do maszyn papierniczych i produktów do systemów kontroli jakości (QCS), a także pomyślnym rozszerzeniem usług MES firmy ABB na trzy linie produkcyjne cienkiego papieru Asia Symbol w Guangdong.

ABB zainstaluje system MES oraz, integrując się z systemami stron trzecich, takimi jak rozproszony system sterowania (DCS), QCS, system zarządzania transportem (TMS) i oprogramowanie SAP Enterprise Resource Planning (ERP), będzie wspierać lepszy przepływ danych i łączność pomiędzy Działalność Asia Symbol.

Rozwiązanie ABB będzie oferować możliwości gromadzenia i analizy danych w czasie rzeczywistym, planowania i optymalizacji przycinania, śledzenia z pełną identyfikowalnością i zarządzaniem jakością, aby pomóc firmie Asia Symbol osiągnąć zrównoważoną produkcję i wykorzystanie zasobów, poprawić wydajność i konkurencyjność.

„Ze względu na dodatkową złożoność produkcji cienkiego papieru – która wymaga szybszych, bardziej elastycznych i złożonych procesów produkcyjnych – Asia Symbol potrzebowała dodatkowych rozwiązań cyfrowych, aby zbudować odporny, zrównoważony i wydajny proces produkcyjny” – powiedział Zhang Wei, lokalna linia biznesowa ds. rozwiązań cyfrowych Menedżer, Process Industries China, ABB. „To najnowsze rozszerzenie naszej niezwykle cenionej, długoterminowej współpracy z Asia Symbol odzwierciedla zaufanie, jakie pokładają oni w technologii ABB oraz głęboką wiedzę specjalistyczną w segmencie celulozy i papieru. Nasz system MES pomoże zapewnić lepszą widoczność, zarządzanie danymi i kontrolę jakości w całej działalności Asia Symbol.

Zaprojektowany specjalnie, aby umożliwić producentom celulozy i papieru osiągnięcie doskonałości operacyjnej i maksymalnej wydajności, system MES firmy ABB pomaga zoptymalizować magazynowanie, zużycie energii i surowców, co z kolei poprawia wydajność i jakość produktów.

Głównymi produktami Asia Symbol są: bielona masa celulozowa z drewna liściastego (BHKP), bielona igłowa masa celulozowa (NBKP), masa rozpuszczalna (DP), tektura do pakowania płynów, wysokiej jakości tektura z kości słoniowej oraz niepowlekany bezdrzewny papier drukarski i biurowy.

Dział automatyzacji procesów ABB automatyzuje, elektryzuje i cyfryzuje operacje przemysłowe, które zaspokajają szeroki zakres podstawowych potrzeb – od dostarczania energii, wody i materiałów, po produkcję towarów i transport ich na rynek. Dzięki około 20 000 pracownikom, wiodącej wiedzy technologicznej i usługowej, ABB Process Automation pomaga klientom z branży procesowej, hybrydowej i morskiej poprawiać wydajność i bezpieczeństwo operacji, umożliwiając bardziej zrównoważoną i zasobooszczędną przyszłość. go.abb/procesautomation

ABB jest liderem technologii w dziedzinie elektryfikacji i automatyzacji, zapewniającym bardziej zrównoważoną i zasobooszczędną przyszłość. Rozwiązania firmy łączą wiedzę inżynieryjną i oprogramowanie, aby zoptymalizować sposób produkcji, przenoszenia, zasilania i obsługi obiektów. Bazując na ponad 140 latach doskonałości, około 105 000 pracowników ABB angażuje się we wprowadzanie innowacji, które przyspieszają transformację przemysłową.

Na podstawie informacji firmy ABB Ltd

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności