Zacieśnia się współpraca Reflex i Bar Graphic MachineryPoprzedni artykuł 

Reflex Group („Reflex”), wiodąca firma zajmująca się drukiem opakowań i etykiet, posiadająca 25 zakładów w 6 krajach, zainstalowała obecnie 53 maszyny do wykańczania firmy Bar Graphic Machinery („BGM”) z siedzibą w Bradford w Wielkiej Brytanii wraz z najnowszą instalacją BGM Elite Dieflex w swoim zakładzie w Leicester w zeszłym miesiącu.

Produkując dla szerokiej gamy rynków, w tym piwa, wina i alkoholi wysokoprocentowych, zdrowia i urody, farmaceutyków i żywności, Reflex jest kluczowym strategicznym klientem BGM, specjalisty w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości urządzeń do wykańczania opakowań wąskowstęgowych i giętkich dla branży globalny przemysł etykiet i opakowań elastycznych.

Ian Bates, dyrektor jednostki biznesowej w Reflex, współpracuje z BGM, aby zapewnić zaprojektowanie i zainstalowanie odpowiednich rozwiązań spełniających rygorystyczne potrzeby szybko rozwijającego się biznesu. „To, co zrobiło na mnie największe wrażenie w zespole BGM, to osobiste podejście, jakie wnoszą do prowadzenia biznesu. Są otwarci i przejrzyści, ich obsługa nie ma sobie równych, a wsparcie jest na najwyższym poziomie. To dosłownie jak kontakt z rodziną i naprawdę to doceniamy. Jesteśmy dużą firmą, ale nigdy nie dali nam powodu, abyśmy szli gdziekolwiek indziej ze względu na jakość i niezawodność konstrukcji maszyn, a także sposób, w jaki nas wspierają” – mówi.

Annemarie Rhodes, dyrektor zarządzająca BGM, komentuje: „Współpracujemy z Reflex Group od 2007 roku i łączy nas wyjątkowa relacja – współpraca z tym zespołem jest fantastyczna. Ciężko pracujemy, aby zrozumieć ich kluczowe potrzeby i dostarczamy zarówno nasze standardowe, jak i dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania wykończeniowe, aby zapewnić, że przez cały czas maksymalizują jakość, wydajność i produktywność.

Ian dodaje: „Zwracamy się do BGM z wyzwaniem lub problemem, a oni byli w stanie wybrać lub zaprojektować maszynę o wysokiej wydajności, która spełnia nasze potrzeby. Opracowali szeroką gamę maszyn i rozwiązań specjalnie dla naszej firmy. To ogromna korzyść.

„Jakość wykonania i solidność są doskonałe, ale co ważne, nie są to tylko ludzie na „tak”. Jeśli uznają, że coś jest nie tak, powiedzą to. Nie sprzedają maszyny dla samej sprzedaży. Są otwarci i uczciwi i jeśli mogą zapewnić nam korzyści, patrząc na problem w inny sposób, zrobią to.

„Na przykład umieścili dla nas stacje fleksograficzne na niektórych maszynach BGM EcoFlex, aby umożliwić nam usuwanie wydrukowanych etykiet z naszych 10-kolorowych pras, co zapewnia nam dodatkową wydajność i elastyczność, gdy tego potrzebujemy. Patrzą na sprawy praktycznie i doradzają nam tam, gdzie jest to potrzebne, zamiast po prostu oferować standardowy sprzęt, a my musimy wypracować rozwiązanie”.

Reflex to rozwijająca się firma, która na przestrzeni lat rozwijała się poprzez przejęcia. Posiadając 11 zakładów produkujących etykiety w samej Wielkiej Brytanii i Irlandii, firma potrzebuje dostawców, którzy rozumieją naturę branży etykiet, jej obecne i przyszłe potrzeby.

Ian podsumował: „W firmie Reflex nasz zespół kierowniczy ma uprawnienia do podejmowania decyzji, inwestowania w przyszłość i ma zaufanie, że poprowadzi nas do przodu. Posiadanie partnera takiego jak BGM jest kluczem do podejmowania dobrych decyzji i zapewniania przyszłości tego, co robimy. BGM jest teraz częścią mojego zespołu. Ich dbałość o szczegóły i wsparcie są fantastyczne i bez wahania poleciłbym je drukarzom, dużym i małym”.

Na podstawie informacji firmy Bar Graphic Machinery

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności