Flexa i PrintFactory: współpracują w harmonii, aby zapewnić wyjątkowe wynikiPoprzedni artykuł 

Integracja PrintFactory z ploterami Flexa oznacza płynną współpracę mającą na celu zapewnienie wyjątkowych wyników. Łączy w sobie zalety najnowocześniejszej technologii Flexa z precyzją PrintFactory, aby usprawnić procesy drukowania i wykańczania.

Od MIURA PLUS, automatycznej krajarki XY przeznaczonej do elastycznych mediów z automatyczną korekcją cięcia w pionie, po różnorodne rozwiązania do laminowania dla firm zajmujących się drukiem cyfrowym, to partnerstwo pokrywa szeroki zakres potrzeb w branży komunikacji wizualnej.

To nowo zintegrowane oprogramowanie oferuje kilka funkcji przeznaczonych specjalnie dla użytkowników Flexa. Jedną z takich funkcji jest połączenie poziomych i pionowych znaczników cięcia w programie PrintFactory, zapewniające najszybsze i najbardziej wydajne wykończenie drukowanych rolek przy użyciu plotera MIURA PLUS. To harmonijne połączenie technologii i innowacji gwarantuje, że profesjonaliści w tej dziedzinie będą mogli cieszyć się wyjątkowymi wynikami.

Mówi Fabrizio da Frè, menedżer sprzedaży Italia w firmie Flexa „W branży, w której precyzja nie podlega negocjacjom, MIURA PLUS wyznacza nowy standard. Automatyczna korekcja cięcia pionowego MIURA PLUS to rewolucja. Nie tylko oszczędza czas, ale także gwarantuje, że każdy kawałek nośnika zostanie przycięty do perfekcji. Niezależnie od tego, czy pracujesz z winylem, tapetą czy innymi elastycznymi materiałami, MIURA PLUS gwarantuje nieskazitelne wykończenie, co czyni go nieocenionym atutem dla firm w sektorze komunikacji wizualnej.

„Rozbudowany zestaw narzędzi PrintFactory umożliwia producentom przejęcie pełnej kontroli nad drukowaniem, cięciem, zagnieżdżaniem, a nawet tworzeniem dwustronnych zadań. Co więcej, narzędzie Just-in-Time Nesting zapewnia użytkownikom możliwość dokonywania inteligentnych, automatycznych korekt lub precyzyjnych ręcznych poprawek w zadaniach, a wszystko to bez zakłócania przepływu produkcji. Z przyjemnością ogłaszamy naszą współpracę z Flexa Italy, zapewniającą bezproblemową integrację naszego ekosystemu oprogramowania z ich najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Nasze oczekiwania są duże, ponieważ przygotowujemy się do wprowadzenia oprogramowania do obsługi przepływu pracy PrintFactory szerszej publiczności na całym świecie”. Erik Strik: dyrektor generalny PrintFactory.

Na podstawie informacji firmy PrintFactory

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności