Velox ogłasza Anthony`ego Allota nowym Prezesem ZarząduPoprzedni artykuł 

Anthony Allott, mianowany Prezesem Zarządu (PRNewsfoto/Velox)
Anthony Allott, mianowany Prezesem Zarządu (PRNewsfoto/Velox)

Firma Velox Ltd., innowacyjny opracowujący i producent przemysłowych rozwiązań do dekoracji cyfrowej nadawanych bezpośrednio na kształt, ma przyjemność ogłosić mianowanie Anthony'ego (Tony'ego) Allotta, Współzałożyciel Waypoint Investors i weteran branży opakowań, pełniący funkcję Prezesa Zarządu. Waypoint Investors LLP poprowadził ostatnią rundę inwestycyjną firmy, która została niedawno zakończona.

Tony jest doświadczonym dyrektorem wyższego szczebla w branży opakowań. Przez 16 lat Tony był prezesem i dyrektorem naczelnym Silgan Holdings Inc., światowego producenta zrównoważonych opakowań sztywnych i rozwiązań dozujących notowanych na giełdzie nowojorskiej, gdzie nadal pełni funkcję prezesa.

Przed dołączeniem do Silgan Tony przez prawie dziesięć lat pełnił funkcję dyrektora finansowego firmy Applied Extrusion Technologies, Inc., producenta opakowań giętkich, dołączając do firmy po zakończeniu przejęcia pięciokrotnie zwiększającego wielkość firmy. Tony rozpoczął karierę jako certyfikowany księgowy w firmie Deloitte. Jest absolwentem The Questrom School of Business na Uniwersytecie Bostońskim, gdzie jest także przewodniczącym jej Rady Doradczej.

Marian Cofler, współzałożyciel i dyrektor generalny, powiedział: „Dołączenie Tony'ego Allotta do zespołu to kolejny krok w rozwoju firmy Velox w miarę jak firma staje się wiodącą firmą zajmującą się drukiem cyfrowym na opakowaniach sztywnych. Nie możemy się doczekać, aby skorzystać z szerokiego doświadczenia Tony'ego i wiedzę w branży opakowań. Chcielibyśmy również podziękować dr Shlomo Shamirowi, który był naszym prezesem od początków naszej firmy aż do chwili obecnej i pomógł w budowaniu firmy do obecnej pozycji.

Tony Allott skomentował: „Byłem pod ogromnym wrażeniem zespołu Velox i jestem dumny, że mogę połączyć jego wysiłki na rzecz wprowadzenia rewolucji w druku cyfrowym na rynek opakowań. Mocno wierzę, że przełomowa technologia firmy zmieni branżę opakowaniową w taki sam sposób, jak druk cyfrowy zmienił branżę druku komercyjnego.”

Na podstawie informacji firmy Velox

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności